Vzdělávání 21. 05. 2023 PDF Tisk

Dělejte to, co milujete…jóga! Inspirujte ostatní na jejich cestě a staňte se instruktorem jógy

Milujete jógu a chcete své zkušenosti více prohloubit či je dále předávat? Tak na nic nečekejte a přihlaste se do rekvalifikačního akreditovaného kurzu MŠMT Instruktor jógy s lektrory Energy Studia a Power Yoga Akademie. 

Dělejte to, co milujete…jóga! Inspirujte ostatní na jejich cestě a staňte se instruktorem jógy

Pod záštitou Power Yoga Akademie, vzdělávacího zařízení MŠMT, probíhají v Energy Studiu Václav Krejčík učitelské kurzy nových instruktorů jógy. V pravidelných víkendových setkáních se zájemci seznamují s technikami pozic, jógovým dýchání, pránájámou a principy zdravého jógového pohybu. Pouze fyzické dovednosti v učitelské praxi nestačí. Filosofie a historie jógy, teoretické předpoklady východní spirituality v praxi, metodika lekcí jógy a komunikace – to vše dohromady tvoří certifikovaný rekvalifikační vzdělávací program INSTRUKTOR JÓGY s akreditací českého Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

V kurzech Instruktor jógy vás učíme umění učit a vnímat potřeby studentů, adaptovat a také vytvořit nejenom jeden styl lekce jógy. Hledíme na zdravé a optimální nastavení těla pro pohyb a také na tradiční i postmoderní jógu. Jde nám o pochopení principů a cíle jógy ve spojení se současnou dobou v rámci učitelské praxe. Chceme podpořit učení systému a současně v něm upřednostnit individualitu každého z účastníků.

V rámci kurzu probíhá teoretická i praktická výuka, skupinová i individuální práce, zpracování povinností studenta a tak k využití přicházejí i on-line média a doporučená literatura (samostudium), se kterými můžete pracovat doma. Studium je kombinované, tedy 120 hodin je prezenčních a 30 hodin formou samostudia. 

Zajímá-li vás jóga do hloubky, chcete-li se naučit jógu vyučovat a předávat dál, nebo chcete-li posunout a prohloubit svou individuální praxi jógy, staňte se instruktorem jógy v odborných vzdělávacích kurzech Power Yoga Akademie.

Vést lekce nemusíte, ale odbornost a přehled získat můžete. Třeba vás tato inspirace pozve k nové cestě v životě.

  

Aktuální kurz

Instruktor jógy: 7.8.-19.11.2023 - akce EARLY BIRD (sleva 2000 Kč na poplatek za kurz) platí do 6.6.2023

www.poweryoga.cz

 

Objednat předplatné