Vzdělávání 11. 08. 2019 PDF Tisk

Staňte se instruktorem jógy: učitelské kurzy právě startují!

Milujete jógu a chcete své zkušenosti více prohloubit či je dále předávat? Tak na nic nečekejte a přihlaste se do odborných víkendových kurzů pod vedením těch nejlepších instruktorů z Energy Studií, kde získáte nejenom kvalitní vzdělání, ale také odbornou certifikaci.

Staňte se instruktorem jógy: učitelské kurzy právě startují!

Pod záštitou Power Yoga Akademie, vzdělávacího zařízení MŠMT, probíhají v Energy Studiích učitelské kurzy nových instruktorů jógy. V pravidelných víkendových setkáních se zájemci seznamují s technikami pozic, jógovým dýchání, pránájámou a principy zdravého jógového pohybu. Pouze fyzické dovednosti v učitelské praxi nestačí. Filosofie a historie jógy, teoretické předpoklady východní spirituality v praxi, metodika lekcí jógy a komunikace – to vše dohromady tvoří certifikovaný učitelský program instruktor jógy s mezinárodní akreditací Yoga Alliance a také českého Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

V kurzech Instruktor jógy vás učíme umění učit a vnímat potřeby studentů, adaptovat a vytvořit nejenom jeden styl lekce jógy. Hledíme na zdravé a optimální nastavení těla pro pohyb a také na tradiční i postmoderní jógu. Jde nám o pochopení principů a cíle jógy ve spojení se současnou dobou v rámci učitelské praxe. Chceme podpořit učení systému a současně v něm upřednostnit individualitu každého z účastníků. V rámci kurzu probíhá teoretická i praktická výuka, skupinová i individuální práce, zpracování povinností studenta a tak k využití přicházejí i on-line média, se kterými můžete pracovat doma, ve chvíli, kdy nejste účastni kurzu v rámci řádné výuky. On-line způsob šetří čas a doplňuje vaše studium.  

Zajímá-li vás jóga do hloubky, chcete-li se naučit jógu vyučovat a předávat dál, nebo chcete-li posunout a prohloubit svou individuální praxi jógy, staňte se instruktorem jógy v našich odborných vzdělávacích kurzech. Vést lekce nemusíte, ale odbornost a přehled získat můžete. Třeba vás tato inspirace pozve k nové cestě v životě.

  

Aktuální kurzy

Instruktor jógy: 17. 10. 2019 - 23. 2. 2020 (MŠMT, 150 hodin)

Yoga Teacher: 23. 1. 2020 - 21. 6. 2020 (Yoga Alliance a MŠMT, 200 hodin)

www.poweryoga.cz

 

Objednat předplatné