Spolupracujeme 25. 04. 2021 PDF Tisk

Staňte se instruktorem jógy s Power Yoga Akademií!

Může se zdát, že studovat kurz instruktora jógy je v současné době nemožné. Omezení kontaktů a setkávání se, nemožnost pobývat ve skupinách lidí... s Power Yoga Akademií to však zvládnete i nyní!

Staňte se instruktorem jógy s Power Yoga Akademií!

Období, ve kterém se právě nacházíme, je pro všechny náročné a zcela narušuje naši komfortní zónu. Učíme se žít nově a jinak, s odlišným přístupem k mnoha skutečnostem. Doba s sebou nicméně přináší i nové možnosti, na které lze pohlížet jako na nové začátky, šance a příležitosti plnit si své sny.

Power Yoga Akademie pružně zareagovala v loňském roce a adaptovala vzdělávací kurz Instruktor jógy (150 hodin akreditace MŠMT) a Yoga Teacher (RYT200, Yoga Alliance), který kombinuje online a kontaktní (prezenční) výuku.

V rámci kurzu je mnoho teoretické látky, která může být probírána LIVE přenosem. Lektor dokáže velkou skupinu rozdělit, např. pro následné praxe, do malých sálů, kde spolu studenti komunikují a praktikují. Po vypršení času se zase všichni vrátí zpět do velké skupiny, zodpoví se dotazy a výuka pokračuje. Online výuka instruktorů představuje možnost, jak efektivně zúročit váš čas přípravou pro budoucí prezenční výuku v sálech. Až to bude možné, sejdeme se společně v sálech a budeme provádět praktickou výuku, bez které se instruktor jógy instruktorem nestane, a budeme na stavět na základech, které již budete znát.

Využijte svůj čas efektivně a vzdělávejte se s naší pomocí doma. Tento způsob výuky vede studenty k sebevzdělávání a intenzivní činnosti, prověřuje jejich odhodlání a vůli zvládnout studium i praxi v podmínkách, které si sami vytvářejí. Rozvíjí se schopnost studentů využít nejen informace, které jsou jim předkládány, zpracovat je a zařadit do praxe jógy, ale i techniky „umění učit“, které představují stěžejní cíl celého vzdělávacího programu.

Cena kurzu kromě prezenční a online výuky zahrnuje také přístup do online videotéky Jóga Virtual, a to po celou dobu trvání kurzu, stejně jako přístup k záznamům LIVE přenášek. Tato platforma vám umožní sledovat odborné teoretické přednášky v pohodě domova – bez nutnosti cestování. Během konání kurzu jsou vám k dispozici námi zpracovaná detailní online skripta a doplňující specializované LIVE workshopy, které doplní a současně i rozšíří vaši základní výuku.

Celým kurzem vás budou provázet lektoři Power Yoga Akademie Václava Krejčíka, kteří mají bohaté zkušenosti s výukou jógy a nově také s online vyučováním.

Podmínky kurzu:

 • prezenční docházka ve vypsaných termínech,
 • online výuka – vyžaduje internetové připojení a v telefonu či počítači staženou aplikace ZOOM, přes kterou probíhá část výuky (přednášky), nutnost zapnuté kamery a aktivní zapojení v rámci výuky LIVE ve vypsaných termínech,
 • odevzdání zadaných seminárních prací,
 • hospitační hodiny a vedení studentské lekce se zpětnou vazbou od lektora kurzu.

Celé studium je zakončené praktickou zkouškou v duchu „umění učit“ a závěrečným testem ze všeobecné a odborné části.

Kombinujte výuku instruktorů s prezenční a online výukou. Učte se v pohodlí domova i s následným záznamem výuky, ke kterému máte počas studia přístup. Ve chvíli, kdy dovolí situace a nařízení, výuka opět bude probíhat v sálech – s tou výhodou, že mnohé již bude umět a znát.

Termíny:
Instruktor jógy

 • První bloková výuka: 09.–15. 8. 2021 
 • Výuka anatomie (online): 25.–26. 9. 2021
 • Druhá bloková výuka: 14.–17. 10. 2021
 • Závěrečné zkoušky: 12. 11. 2021

Yoga Teacher

 • 1. část (online výuka): 25.–26. 9. 2021
 • 2. část (online výuka): 7.–10. 10. 2021
 • 3. část: 29.–31. 10. 2021
 • 4. část: 19.–21. 11. 2021
 • 5. část: 3.–5. 12. 2021
 • 6. část: 7.–9. 1. 2022
 • 7. část + závěrečné zkoušky: 28.–30. 1. 2022

Objednat předplatné