Soutěže 27. 09. 2014 PDF Tisk

Soutežte o 5 knih Dokonalý život!

Odpovězte na otázku: Které vydavatelství vydává knihu Dokonalý život Pavla Vosoby. Správnou odpověď posílejte do 28.9. na ctenari@jogadnes.cz. 

Soutežte o 5 knih Dokonalý život!

Soutěžte o 5 knih Dokonalý život!
Odpovězte na otázku: Které vydavatelství vydává knihu Dokonalý život Pavla Vosoby. Správnou odpověď posílejte do 28.9. na ctenari@jogadnes.cz.
Po tomto datu bude 5 správných odpovědí odměněno touto knihou.

Dokonalý život!
Být průměrný není normální
autor: Pavel Vosoba

Richard Drakin, lehce znuděný mladý muž, si začíná uvědomovat, že mu v životě něco schází. Náhodou si přečte zprávu o nepříliš slavném odchodu významného generálního ředitele. Napadne ho oslovit jej a získat od něj návod, jak být v dnešním světě skutečně úspěšný. K jeho překvapení John Rock na setkání kývne. Dojde k úmluvě, ve které se John zavazuje provést Richarda místy a příběhy, které navždy ovlivní jeho život. Richard si zpočátku neuvědomuje, že se jedná o osudové setkání dvou lidí: mistra a žáka, kteří na sebe dlouho čekali.

Nechte se strhnout ostrými dialogy a dějem, který vás zavede do různých koutů světa, k výjimečným lidem a jejich osudům, které mohou změnit váš život. Bláznivá, zdánlivě nepřipravená cesta okolo světa, divoké situace, tajemství, mystifikace a postupné poznávání jednoho druhým vás udrží v nepřetržitém napětí. Neobyčejný příběh má od samého začátku rychlý spád a než se stačíte nadechnout, zamrzí vás, že jste na konci.

Kniha ukazuje důležitou cestu k osobní svobodě a nezávislosti a nenápadnou, nenásilnou formou předává vědomosti o principech budování vlastní kariéry, dosahování skutečného úspěchu a štěstí.

počet stran: 240
prodejní cena: 269 Kč
vydala: Grada Publishing, a.s., www.grada.cz

-jd-

 

 

Objednat předplatné