Soutěže 10. 01. 2015 PDF Tisk

Soutěžte o 3 ks knížky První telefonát z nebes

Odpovězte na soutěžní otázku: "Kolik pozic obsahuje Súrja Namaskár A"? Odpovědi zasílejte na ctenari@jogadnes.cz do 15.1. Tři z vás získají knihu První telefonát z nebes. 

Soutěžte o 3 ks knížky První telefonát z nebes

Mitch Albom

První telefonát z nebe

Co když to koncem nekončí?

Jeden z největších bestsellerů poslední doby – bestseller číslo 1 po dobu několika měsíců

Jednoho dne v michiganském městečku Coldwater zazvoní telefon. Hlas říká, že volá z nebe. Je to největší zázrak v historii? Nebo nějaký krutý vtip? Jakmile se zvěsti o podivných telefonátech rozšíří, do Coldwateru se začnou sjíždět cizinci, aby byli také u toho.

Ve stejnou dobu se do Coldwateru vrací z vězení pilot s pošramocenou pověstí Sully Harding a zjišťuje, že rodné město zachvátila „zázračná horečka“. Dokonce i jeho malý syn s sebou nosí telefon na hraní a doufá, že se mu z nebe ozve maminka.

Zatímco telefonátů přibývá a na povrch začínají vyplouvat důkazy o životě po životě, město – a celý svět s ním – se mění. Jedině Sully, který zůstává přesvědčen, že po tomhle smutném životě už nic nenásleduje, zkoumá fenomén do hloubky, rozhodnutý jeho existenci vyvrátit – kvůli synovi i kvůli vlastnímu zlomenému srdci.

Mitch Albom souvisle přechází mezi dobou vynálezu telefonu v roce 1876 a dnešním světem, posedlým další úrovní komunikace, a bere své čtenáře na dechberoucí cestu horečné naděje.

Bravurní příběh o lásce, minulosti a víře.

Vydalo vydavatelství Práh. 

 

Objednat předplatné