Soutěže 01. 03. 2019 PDF Tisk

Soutěž s nakladatelstvím GRADA

Představujeme Vám tři nové úžasné publikace pro milovníky jógy, i radostného životního stylu, které budou skvělými pomocníky pro lepší start do nového roku.

Soutěž s nakladatelstvím GRADA

Fungují perfektně jak samostatně, tak společně dohromady zároveň vytváří kompaktní celek, který obohacuje jógu a aktivní meditaci ještě o širší rozměr. Například o v současnosti tolik populární všímavost, schopnost rozvíjet šťastnější vztahy, o lepší koncentraci, výkonnost a sílu do života.

Jóga podle čaker od Anodey Judith poskytne ucelenou teorii s názornými barevnými fotografiemi a vhledem do komplexního využití jógy, od fyzického rozsahu až po spirituální podstatu. Krásně ji doplní kreativně vytvořený Jógový zápisník od Michaely Dombrovské. V něm navíc probudíte svůj tvůrčí potenciál. Pro blahodárný vliv na duševní a fyzickou pohodu nevynechejte ještě knihu 70 cvičení pro zklidnění těla a mysli na pouhých 10 minut autorů S. J. Scotta a Barrie Davenport. 

*** Soutěž  ***

Soutěžte o tři sety všech tří knih!

Soutěžní otázka zní:

Kolik korálků inspirace pro každý den obsahuje Jógový zápisník?

a) 107

b) 108

c) 109

3 vylosované výherce odměníme balíčkem knih.

Své odpovědi nám pište na email ctenari@jogadnes.cz a to do úterý 5. března. Do kolonky předmět uveďte heslo "Soutěž Grada".

Nápovědu hledejte na www.grada.cz

Objednat předplatné