Soutěž s JÓGA DNES SPECIÁLEM a rozšíření prodejní sítě JÓGA DNES

04. 04. 2018


Soutěžte s Jóga DNES Speciálem a Frekvencí 1 o tři podložky Travel od LOLE! Stačí poctivě poslouchat a napsat nám, co jste slyšeli!

JÓGA DNES SPECIÁL doprovází kampaň na sociálních mediích a Googlu, spotová kampaň na Frekvenci 1 a Facebooku Frekvence 1. Uslyšíte-li spot na Frekvenci 1, napište na ctenari@jogadnes.cz, co jste slyšeli s co největší přesností, a zúčastněte se soutěže o tři podložky Travel LOLE. Soutěžit můžete od 3. do 5. 4.

5. dubna vylosujeme 3 výherce Travel podložek LOLE od Jóga Marketu.

 

Rozšiřujeme prodejní síť JÓGA DNES

Od 3. dubna bude na stáncích k dostání JÓGA DNES Speciál s tématem "Očista, zdravá strava a hubnutí". V kabelkovém formátu speciálu naleznete 47 jarních receptů (vegetariánské, veganské, bezlepkové, zdravé dezerty), jógovou sestavu pro detox a hubnutí nebo čínský, ájurvédský, naturopatický a západní pohled na očistu a hubnutí s mnoha podrobnými postupy na to, jak podpořit svou jarní energii a připravit se na léto. Pro nový SPECIÁL a následně i časopis JÓGA DNES jsme posílili i distribuci samotného speciálu a následně i květnového časopisu JÓGA DNES. Kromě základních sítí Valmont, Relay, Inmedio a dalších novinových stánků budou časopis i speciál nabízet tyto prodejny: Peal, Traficon, Geco Tabák, Ahold (hypermarkety Albert) a 416 největších poboček České pošty. Na Slovensku je časopis i speciál distribuován do sítí Panta Rhei a také v síti Tesco.

 

Stahujte Jóga Dnes i SPECIÁL na www.alza.cz

Speciál není součástí předplatného a je možné ho zakoupit na stáncích, nebo objednat přes www.jogamarket.cz a současně stahovat přes www.alza.cz

 

Vaše redakce JÓGA DNES

 


Jóga Dnes Konference
Energy Studio jd
JógaMarket