BLESKOVĚ
Soutěže 13. 12. 2023 PDF Tisk

Soutěž s Nupreme o balíček zdraví

Přestože máme rádi jógu a denně ji praktikujeme, někdy jsou prostě podzimní dny natolik náročné, že si naše tělo řekne o něco navíc. O trochu péče, malé změny s velkým pozitivním dopadem. Může to být koupel s vonnými esencemi, která nám pomůže uvolnit tělo i mysl. A mohou to být i doplňky stravy, jimž v podzimním období kraluje hořčík.

Soutěž s Nupreme o balíček zdraví

Když jsme pod tlakem a čelíme velké psychické i fyzické námaze, jedním z minerálů, které jim v první řadě padnou za oběť, je právě hořčík. Tělo se jeho pomocí snaží zneutralizovat vlivy stresu a uchovat si rovnováhu. A tak může být vhodné ho v takovém období doplňovat, protože tělu nabízí řadu užitečných služeb.

Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální funkci nervové soustavy a psychické činnosti. Podílí se na procesu dělení buněk či elektrolytické rovnováze v těle. Přispívá také k normální syntéze bílkovin, normálnímu energetickému metabolismu, normální činnosti svalů. Podílí se na udržení normálního stavu kostí a zubů.

Když naopak hořčík chybí, většinou se to může projevit horším soustředěním, pocitem větší únavy, méně kvalitním spánkem a obtížnějším usínáním. Mysl není tak bystrá, jak jsme zvyklí a snadněji se necháme vykolejit stresem. Sem tam se o slovo přihlásí bolest hlavy, křeče nebo unavené svaly. Naštěstí lze momentální deficit dobře napravit.

Jednou z cest je vědomé snižování stresu a častější zařazenírelaxace, další pak třeba užívání hořčíku v účinné a bezpečné formě, jakou nabízí Nupreme Magnesium + šafrán chelát. Česká značka jej vyladila do posledního detailu. Minerální látce asistují také vitamín B6 a standardizovaný extrakt ze šafránu. A právě o něj si zasoutěžíme.

Kolik druhů chelátů hořčíku je obsaženo v přípravku Nupreme Magnesium + šafrán chelát?

a) 4
b) 5
c) 3

Nápovědu najdete na webu značky Nupreme.

Odpovědi posílejten do neděle 17.12. na ctenari@jogadnes.cz

-jd-

Objednat předplatné