BLESKOVĚ
Jóga Zprávy 21. 03. 2019 PDF Tisk

Školení lektorů onko jógy

Nový kurz pro instruktory, kteří své jógové poslání chtějí rozšířit na velmi potřebnou věc.

Školení lektorů onko jógy

5.–7. 4. 2019, Pá 16:00 – Ne 15:30

Onkologie je problém, který se týká všech. Každý třetí z nás se jednou za život potýká s rakovinou. Pokud se to nestane nám osobně, známe jistě někoho, koho se to týká. A jako lektoři na lekcích bychom měli být připraveni. S tímto kurzem můžete vést i lekce specializované a zaměřené na klienty s onkologickým onemocněním, kteří jsou v léčbě nebo po léčbě. Lekce ONKO JÓGY. 

V kurzu se dozvíte od jogínky, která je zároveň i rehabilitační lékařka, jak se věnovat lidem, kteří mají různá omezení těla po operacích a léčbě. Jogínka „onkoložka“ vás provede základy onkologických termínů a také onko psychologie. Jogínky, které si samy situaci prožily jako pacientky, vám svým empatickým přístupem a osobním poznáním sdělí, co funguje nejlépe, jak a proč. Dotknete se také ájurvédské stravy pro nemocné a bude zde samozřejmě spousta dechových cvičení, jemných jógových pohybů a vizualizací tak, abyste uměli takovouto terapeutickou hodinu sami poskládat.

Naše nadace Karma Srdcem bude vybírat 10 lektorů z různých koutů ČR a bude jim proplácet 1x týdně vedenou lekci onko jógy. Podmínkou kvalifikace je právě tento kurz.

Cena: 4900 Kč 

Místo: Karma Yoga, Korunní 25, Praha 2.

Více informací

 

  • připravila: Valentina Lebová
  • zdroj: yogapoint.cz
  • foto: Shutterstock.com

Objednat předplatné