BLESKOVĚ
Jóga videa 26. 04. 2015 PDF Tisk

Naučte se..videoseriál na jogavirtual.cz

Jógové on-line domácí studio (www.jogavirtual.cz) pro vás připravilo nový seriál „Naučte se“

Naučte se..videoseriál na jogavirtual.cz

 Jedná se ucelenou koncepci jógových videí, kdy instruktoři vyučují techniky, ásany, nebo postupy jógových sestav a sekvencí, které se buď na běžných lekcích nevyučují, nebo jsou náročné pro výuku. Nechte se inspirovat například k výuce stoje na předloktí, viparitě karaní, pozici holuba nebo často diskutovaného obráceného trojúhelníku. JÓGAVIRTAUL.CZ vám přináší tipy, jak pozice a techniky provádět nezávisle na stylu jógy. 

Stejným způsobem byly již v minulosti na jogavirtual.cz umístěny videosekvence základních pránájámických technik, které se můžete v klidu domova učit. V seriálu budeme pokračovat a od září 2015 pro vás přineseme ucelené jógové kurzy, ve kterých budete moci s jógou začít, nebo rozvíjet znalosti a dovednosti v pokročilém kurzu. 

Pro předplatitele časopisu JÓGA DNES jsou videa zcela zdarma. Pokud předplatné časopisu nemáte, je možné objednat samostatně videa na období od jednoho měsíce, přes tříměsíční předplatné až k zvýhodněné nabídce jednoho roku.

  • -jd-
  • www.jogavirtual.cz 
  • zdroj fotky: Samphotostock.cz 

Již nyní naleznete na webu videosekvence techniky pozic, stoje na předloktích atd. 

 

JÓGAVIRTUAL.CZ - NEJŠIRŠÍ NABÍDKA JÓGOVÝCH VIDEÍ V ČESKU. VÍCE JAK 350 VIDEÍ RŮZNÝCH JÓGOVÝCH STYLŮ S RŮZNÝMI INSTRUKTORY. 

Vyzkoušejte nás: videa zdarma

Objednejte předplatné JÓGA DNES a videa využívejte zdarma. 

Objednejte předplatné JÓGAVIRTUAL.CZ.

Objednat předplatné