Jóga Zprávy 19. 04. 2021 PDF Tisk

Sdílení jako cesta k lepšímu poznání jógy

Abychom jógu lépe poznali, je dobré někdy „vidět“, jak skvělým pomocníkem může být pro ty, již nám jsou více na očích. A přesně o to se snaží indická herečka Samyuktha Varma, která se rozhodla sdílet, co pro ni osobně jóga znamená.

Sdílení jako cesta k lepšímu poznání jógy

„Pro někoho je cvičení jógy skvělým způsobem, jak se propojit se svým vnitřním já, pro jiného zase plnohodnotná součást jeho životního stylu,“ říká herečka Samyuktha Varma. Žena, která se józe věnuje již řadu let.

Herečka věří v pozitivní energii, kterou jóga přináší, a často ji sdílí se svou instagramovou rodinou. Samyuktha nyní sdílela video, kde dělá šíršásanu, stoj na hlavě, a uvedla, že všechno v józe má svůj čas a není třeba kamkoliv spěchat a na cokoliv tlačit. Dále dodala, že díky pravidelné praxi se cítí „živější, klidnější a propojenější se sebou sama“.

„Moje vlastní praxe je uvolněná. Vůbec nezáleží na tom, jestli vše, co dělám, dělám perfektně. Je to přece jen moje praxe a dobrý pocit z ní je pro mne hlavním měřítkem.“

„Jóga není soutěž a není ani hlučná. Nejvíce se o sobě dozvíte, když budete praktikovat v tichosti.“

Samyuktha Varma se připojila k aplikaci Instagram koncem roku 2018, a ačkoliv není klasický instagramový nadšenec, jako herečka se cítí povinná informovat o svém životě a svých aktivitách své fanoušky. Instagram bere také jako skvělý způsob, jak s důležitými věcmi obeznámit co nejvíce lidí.

Samyuktha Varma je jednou z nejtalentovanějších a nejúspěšnějších hereček minulých let v Mollywoodu. Varma byla také oceněna státní cenou v Kérale za svůj výkon – jako nejlepší herečka – ve filmu Veendum Chila Veettukaryangal.

  • zpracovala: Valentina Lebová
  • foto: Shutterstock.com

Objednat předplatné