O životě 30. 06. 2015 PDF Tisk

Reebok stvořil “jóga arénu”, na Yoga Sensation se radovaly tisíce lidí

Dva tisíce tři sta převážně žen se na Reebok Yoga Sensation od rána do večera oddalo celodennímu cvičení s téměř dvacítkou instruktorek a instruktorů ze čtyř zemí, mezi kterými se vyjímala úžasně pozitivní Američanka Tara Stiles.

Reebok stvořil “jóga arénu”, na Yoga Sensation se radovaly tisíce lidí

V pražské o2 aréně se v neděli 21. června po roce znovu rozlil klid a sílá jógy. Dva tisíce tři sta převážně žen se na Reebok Yoga Sensation od rána do večera oddalo celodennímu cvičení s téměř dvacítkou instruktorek a instruktorů ze čtyř zemí, mezi kterými se vyjímala úžasně pozitivní Američanka Tara Stiles. Ta přijela do české metropole předvést vlastní styl Strala yoga. 

V bohatém programu si našli svoji oblíbenou nebo dosud nepoznanou lekci všichni. V hlavním sále a třech menších se konala dvacítka hodin nejen jógy, ale les mills, body balance stylem, který do Prahy přivezla prezentovat sympatická Švédka Kristin Andersson.

“Bylo super být v klidu, vnímat jak věci jsou, užívat jógu bez předsudků,” říká k druhému ročníku Reebok Yoga Sensation guru domácí scény power jógy Václav Krejčík. I díky jeho úvodní hodině vysočanská hala dostala brzo po otevření přezdívku “jóga aréna.”

“Z celého dne jsem byla tak nadšená, že po cca pěti hodinách jógy jsem vytáhla tu krásnou karimatku ještě doma a pokračovala! Naprosto mě nadchli Zdeno Yogi, Zuzka Klingrová a Tara, ale i ostatní lekce byly dokonalé,” vzpomíná na festival jógy návštěvnice akce Michaela Onuferová. Narážela tím mimo jiné na dárek, který si každý návštěvník z haly odnesl, pro všechny byla připravená yogamatka zdarma.

Už tak bohatý program mezi lekcemi v hlavním sále vyplnila choreografie uznávaného režiséra a scénografa Yemiho A. D. Díky němu se plocha proměnila ve město s obchůdky, kde bylo možné koupit zboží značky Reebok za výhodné ceny a produkty partnerů akce.

Návštěvníci největšího festivalu jógy ve střední Evropě si dále mohli vyzkoušet laserový tresor a vyhrát zajímavé ceny nebo si pověsit vlastní fotografii s přáním na strom přání. 

“Nepopsatelný zážitek! Děkuji za tak úžasnou akci a nádherné lekce, je až neskutečné, že jindy živá o2 arena byla plná klidu, souznění a nádherné energie,” svěřila se na internetu další návštěvnice Lucie Čechová.

Fotky ze svátku jógy najdete na facebooku Reebok Czech Republic

https://www.facebook.com/ReebokCzechRepublic

Objednat předplatné