Konference 26. 05. 2016 PDF Tisk

Program lekcí na JÓGA DNES KONFERENCI 6.8.

Již 6.8. proběhne JÓGA DNES KONFERENCE v Luhačovicích. Přinášíme vám popis lekcí, které budete moci zažít na vlastní kůži. Do 6.6. platí speciální cena pro všechny, kteří se včas registrují. Nenechte si ujít jedinečnou akci včetně JÓGA EXPO. 

Program lekcí na JÓGA DNES KONFERENCI 6.8.

Program JÓGA DNES KONFERENCE v LUHAČOVICÍCH je velice pestrý. Praktické lekce a přednášky vyplní celý den ve sportovním centru Radostová, kde se konference koná. Součástí konference bude i prodejní JÓGA EXPO, ve kterém můžete zakoupit pomůcky na jógu, oblečení, čaje a mnoho dalších produktů souvisejících se zdravým životním stylem a jógou. 

HALA – lekce A
9:30 Hathajóga flow – Petra Hetmerová (60 min)
10:45 Tanec čaker – Katarína Mikulandová (75 min)

12:30 Jóga pro zdravá záda – Jakub Šamberger (75 min)
14:00 Powerjóga refresh – Václav Krejčík (60 min)
15:15 Vinyasa jóga flow – Michaela Hluchová (75 min)
16:45 Jinová jóga – Romana Klášterecká (60 min)

MALÝ SÁL – lekce B
9:30 Ranní jóga s lehkostí – Markéta Faustová (60 min)
10:45 Jógové uzly – big hip open – Zdeno Yogi (90 min)

12:45 Jóga slow flow by Strala – Martina Vrňáková (60 min)
14:00 Jóga – cesta za poznáním – Irena Kubicová (75 min)
15:30 Praxe a přednáška hormonální jógy – Pavla Rožumberská (120 min)

 

Hathajóga flow

Pomalu plynoucí hathajógová lekce zaměřená na jednoduchost a krásu základních pozic, kde jedna rozvíjí druhou v klidném a plynoucím meditativním tempu a s koncentrací na dech. I jednoduchost může provokovat k novým zážitkům, stejně jako působit pocit uvolnění a protažení. Připravte se na prožitek všech smyslů.
 
Tanec čaker
Jemná plynulá ásanová praxe, zaměřená na uvolnění toku energií v čakrovém systému. Lekce pro uvolnění a plynutí s dechem, vizualizace a meditace.

Jóga pro zdravá záda
Jemná lekce jógy v pomalém plynutí pozicemi, zaměřená na aktivaci a posílení centra těla a na protažení a uvolnění svalů zad. Jeden bojovník nám úplně postačí a budeme se vracet zpět na zem do protažení a závěrečného uvolnění. Z lekce odcházejme s pocitem, že jsme o pár centimetrů povyrostli.

Powerjóga refresh
Lekce plynulého spojení ásan v rytmu dechu jako nekončící kruh perel, jejichž krása vynikne ve chvíli zastavení a zaměřené pozornosti. V rámci lekce se rozvíjí síla a pružnost nejenom těla, ale především mysli. V jednoduchosti je rozvíjeno teplo a teplo je využíváno pro refresh body&mind.

Vinyasa jóga flow
Meditace v pohybu, plynutí v ásanách v synchronizaci dechu a těla. Rozhýbejte tělo v příjemném fow plynutí se slovenskou lektorkou jógy.

Jinová jóga
Ukončete svůj krásný den plný jógy klidnou jinovou jógou. Zastavte se, nadechněte, uvolněte a užijte si příjemný pocit proudění energie tělem. Jinová jóga má své specifické pozice s dlouhými výdržemi. V pozicích setrváme od 1 do 10 minut. Jinová jóga doplní dynamické styly celého dne a vnese na cestu domů vyváženost a harmonii.

Ranní jóga s lehkostí
Otevřete hrudník a nadechněte se do srdce. Uvolněte páteř v přirozených rotacích. Probuďte v sobě radost. Pozorujte pozvolné protahování těla v jemných rituálních pozdravech slunci a pak se nechte překvapit, jak se vaše tělo poddá plynulému pohybu a možná i vzletí. Hlavně to ale neberte tak vážně. Je přece ráno.

Jógové uzly – big hip open
Uvolňování bederních a ramenních kloubů, delší výdrže v pozicích, uvolnění kloubů i emocí. Ponořte se do svého srdce a dýchejte až do radosti.

Jóga slow flow by Strala
Jemné, přirozené, ale i dynamické plynutí mezi pozicemi v souladu s dechem inspirované Strala jógou. Strala jóga je způsob pohybu těla, který přináší svobodu a upřednostňuje pohyb před statickými pozicemi. Zjistěte, jaké to je pohybovat se s klidem a lehkostí. Proplujeme přes různé druhy odvážných pozic a budeme procházet známé i neznámé bez zbytečného úsilí.

 
Jóga – cesta za poznáním
Otvíráme srdce, spočíváme v něm a s vřelostí, kterou tam najdeme, rozvíjíme  ásany: Na vlně dechu od malíčku na noze po temeno hlavy a ještě dál.

Praxe i přednáška hormonální jógy
Praktická ukázka sestavy hormonální jógové terapie, která vychází z hathajógy, kundaliní jógy a tibetských technik práce s energií. Obsahuje speciální cviky na reaktivaci produkce a harmonizace hormonů, v důsledku čehož zmírňuje nebo odstraňuje nepříjemné doprovodné symptomy spojené s nízkou hladinou hormonů, jako je předčasná menopauza, symptomy spojené s menopauzou, premenstruační syndrom, cysty na vaječnících, polycystické vaječníky, ztráta menstruace a ovulace, neplodnost způsobená hormonální nerovnováhou, osteoporóza, inkontinence, deprese, nedostatečná činnost štítné žlázy, nespavost, padání vlasů, lámavé nehty, suchá pleť a akné, syndrom karpálního tunelu. Dále ty nejúčinnější dechové a antistresové cviky a relaxační techniky. Společné probírání ženské cykličnosti, hormonální antikoncepce, menstruačních pomůcek, léčení jizev, ženské energie a intuice... To vše v bezpečném ženském kruhu a příjemné atmosféře.

 

-jd-

zdroj fotky: Shutterstock.com

 

Objednat předplatné