BLESKOVĚ
Den jógy 07. 05. 2016 PDF Tisk

Akce 21.6. jóga v Mánesu

V úterý v podvečer 21. června. Akci organizujeme v rámci Mezinárodního dne jógy a je zcela zdarma – jako oslava radosti, volnosti a objevování sebe sama! Akce již v tuto chvíli obsazena, ale pro náhradníky - více info uvnitř textu. 

Akce 21.6. jóga v Mánesu

V 17 hodin začne speciální 90minutová lekce jógy vedená zkušenými lektory Energy Studií. Václav Krejčík, Jakub Šamberger, Katka Bílková, Petra Duspivová a Veronika Ševčíková vás plynule a s lehkostí provedou společnou lekcí – tak, abyste si užili i závěrečnou meditaci za světla svíček. 

Po celou dobu bude lektory doprovázet DJ Chochoráz.cz, který namixoval play list přímo pro tuto oslavu jógy.

 • PROGRAM
  16.30 h možnost vstupu do galerie Mánes 
  17.00 h začátek společné lekce jógy zakončené meditací při svíčkách
  19.00 h ukončení akce
 • CO S SEBOU
  Peněženku nepotřebujete, vezměte si jen podložku na jógu (na místě nejsou k zapůjčení) a něco pohodlného na sebe, převlékárna bude připravena.
 • REZERVACE
  Akce DEN JÓGY 21.6.2016 v Galerii Mánes je bohužel předběžně již obsazena, ale určitě dojde k uvolnění některých obsazených míst. Pokud máte o akci vážný zájem pošlete prosím email na recepce2@poweryoga.cz a zařadíme Vás mezi náhradníky.
  Při uvolnění místa a zařazení do přihlášek Vás budeme informovat a to nejpozději 14 dnů před akcí.

Možná vám jóga otevře nejen léto…
www.denjogy.com


Mezinárodní den jógy
V prosinci roku 2014 schválilo Valné shromáždění Organizace spojených národů ustanovení, kterým byl 21. červen vyhlášen Mezinárodním dnem jógy. Do celosvětového kalendáře OSN byl zanesen na popud indické vlády a jeho cílem je pod záštitou OSN spojit národy napříč kulturami. První Mezinárodní den jógy se slavil v roce 2015, akce probíhaly po celém světě a mezi 192 zeměmi, které se dne jógy účastnily, bylo i Česko.

 

Energy Studio 

www.energystudio.cz

 

 

Objednat předplatné