Spolupracujeme 08. 07. 2013 PDF Tisk

Pro sebe i pro ostatní - staňte se výživovým poradcem Nutris

Vyznáte se ve výživě? Umíte číst etikety? Potřebujete hubnout a už nevíte jak? Staňte se výživovým poradcem Nutris.  Aliance výživových poradců ČR ve spolupráci s Nutris vás zvou na trochu...

Pro sebe i pro ostatní - staňte se výživovým poradcem Nutris

Vyznáte se ve výživě? Umíte číst etikety? Potřebujete hubnout a už nevíte jak? Staňte se výživovým poradcem Nutris.

Aliance výživových poradců ČR ve spolupráci s Nutris vás zvou na trochu netradiční základní kurz Poradce pro výživu, který se uskuteční v prázdninovém relaxačním duchu na začátku srpna (2. – 7. 8.) ve čtyřhvězdičkovém wellness hotelu Vitality ve Vendryni v Beskydech. Byť mnozí z Vás již základní výživový kurz Nutris absolvovali, přesto si možná rádi některé informace osvěžíte, další a nové načerpáte nebo Vás zcela aktuálně zaujme něco, čemu jste v předešlých kurzech nepřikládali takový význam nebo jste tomu zcela neporozuměli. Také si možná rádi vyslechnete přednášky v podání zkušených lektorů, které jste na Vašem kurzu neslyšeli, nebo aktualizované přednášky podle výzkumu a dění ve světě výživy.

 

Určitě ale všichni z Vás uvítají velmi příjemné relaxační horské prostředí a špičkové složby hotelu s neomezeným vstupem do Wellness & Spa včetně bazénu. Každý člen AVP obdrží od Nutris dárek v podobě voucheru v hodnotě 200 Kč na nákup zboží v prodejně Bio nebio v Třinci, kam plánujeme exkurzi a ochutnávku, slevový voucher na nákup energetické sportovní výživy Enervit pro Vás či Vaše klienty a vzorky doplňků stravy. Pokud ještě nemáte program na zpracování jídelníčků, můžete si ho po absolvování kurzu zakoupit s 50 % slevou, tj. 1200 Kč.

 

Garantem kurzu a jedním z lektorů je Ing. Ivan Mach, CSc., prezident Aliance výživových poradců ČR. Více informací naleznete na www.nutris.net.

 

www.nutris.net

Objednat předplatné