BLESKOVĚ
Novinky 11. 01. 2016 PDF Tisk

Kam za jógou?

Hledáte kam pojedete na jógový retreat? Jakou zemi zvolíte a s jakým instruktorem? Odpověď najdete v příloze časopisu JÓGA DNES - Kam za jógou!

Kam za jógou?

Na Havaj, na Srí Lanku, do Řecka, na vulkanickou Fuerteventuru, nebo za krásami jižní Andalusie, to jsou jedny z nabídek cestovních kanceláří a jógových instruktorů v časopisu JÓGA DNES. Množství akcí, víkendů a zájezdů vám přinášíme v lednovém/únorovém vydání JÓGA DNES.

Časopis naleznete již na novinových stáncích v Česku a Slovensku.

POZOR! Nyní poprvé se 100 stránkami zajímavostí, cvičebních sestav, jógových témat, rad na zlepšení imunity, modou, recepty a vařením. Můžete soutěžit a jen tak si číst. Časopis JÓGA DNES přináší Krásu, kterou objevíte uvnitř! 

Akce naleznete ZDE.

 

O časopisu:

Časopis, ve kterém najdete postupy a návody na zlepšení kondice, zbavení se stresu, uvolnění se v podmínkách, které nás obklopují. Poradíme vám, jak začít s jógou, jak na bolesti zad, jak cvičit jógu s dětmi, můžete si uvařit chutné a zdravé recepty, inspirovat se ájurvédou a západními způsoby vaření. Přesné postupy pro jógové sestavy a cvičení doma, popis pozic a také proniknutí do tajů filosofie, která lze přenést i běžného života. S jógou se podíváte do celého světa pomocí reportáží.

Časopis JÓGA DNES jako dvouměsíčník!

Začněte s jógou a podpořte imunitu!

 

 

Objednat předplatné