BLESKOVĚ
Spolupracujeme 06. 09. 2021 PDF Tisk

Přijďte si zharmonizovat tělo i duši na Festival Evolution

Současný životní styl se vyznačuje mnoha extrémy. V každodenním koloběhu se občas zapomeneme zastavit, a když už se tak stane, nestačíme se divit, kam jsme se dostali. Tak schválně, máte čas sami na sebe, umíte si odpočinout a přemýšlet o tom, co vás naplňuje? Utřídit si myšlenky můžete přijít na Festival Evolution, který proběhne o víkendu 17. - 19. září na Výstavišti v Praze Holešovicích.

Přijďte si zharmonizovat tělo i duši na Festival Evolution

Festival nabídne třídenní inspiraci pro zdravý životní styl, včetně ekologie, osobního rozvoje a alternativy. Zakladatel festivalu Ctirad Hemelík o Festivalu Evolution říká, že právě jeho výjimečný formát a multižánrový charakter festivalu umožňuje propojit tu část života, která se nám může zdát příliš emoční či spirituální s tou, která působí příliš racionálně.

Nákupy i programová nabídka
Míříte-li za nákupy, během tří dnů si zde můžete nakoupit nejen výhodně, ale také zdravě a bez výčitek. Kromě festivalových slev, ochutnávek a akcí totiž na vás čekají produkty, které jsou kvalitní a zpracované s ohledem k přírodě. Najdete tu bohatou nabídku vystavovatelů s přírodní kosmetikou, kvalitními potravinami, BIO produkty, EKO drogerií, potřebami pro děti nebo s osobně-rozvojovými aktivitami, atd. Prodejci návštěvníkům slibují festivalové slevy, vzorky a ochutnávky. 

Jestli míříte na přednášky, můžete se těšit na téměř 120 spíkrů, lektorů a učitelů, kteří se představí na sedmi programových podiích. Chybět nebudou ani praktické workshopy, ukázkové lekce nebo kuchařská dema.

Ve zdravém těle zdravý duch
Odborníci z řad lékařů a výživových poradců se zaměří na zdravou stravu a zdravý životní styl a doporučí nám mimo jiné, jak se vyhnout rizikům současného způsobu stravování. Odborníci, kteří se zaměří na kvalitu a složení potravin a dalších výrobků, nám poradí, jak se vyznat v etiketách, jak rozeznat opravdu kvalitní výrobky a jaké mají zdravotní přínosy či rizika výrobky, které běžně kupujeme.

Na řadu přijde i cvičení. To je totiž pro naši duševní pohodu naprosto nezbytné. Stejně jako naše tělo potřebuje kvalitní potravu, naše duše potřebuje harmonii. Teprve potom může všechno fungovat tak, jak má. Na festivalu můžete zdarma vyzkoušet ukázkové lekce cvičení – od taiči, přes dechová cvičení až po jógu. O té se ví, že napomáhá správnému držení těla, protahuje a posiluje svaly, ale má i celou další řadu pozitivních přínosů. K těm patří eliminace stresu, zkvalitnění dýchání nebo schopnost léčit psychosomatické potíže. Ukázalo se také, že zlepšuje soustředění a působí příznivě na naši imunitu. Už to je samo o sobě dostatečným důvodem, proč jógu vyzkoušet.

Nevynechejte ovšem ani sekci věnovanou osobnímu rozvoji, kde se dozvíte, jak na sobě pracovat nebo jak zlepšit své výkony, případně naučíte odhalit svůj talent. A nejen ten svůj, ale i vašich dětí. Asi všichni si přejeme fungující vztah plný lásky, porozumění a klidu. Všichni potřebujeme cítit, že nás někdo potřebuje a miluje. V dnešní době existuje mnoho metod, jak na to, a s některými z nich se můžete na festivalu seznámit. Najdete zde lektory, kteří vám poradí, jak rozvíjet vztah, aby se z něj ani po letech nevytrácela láska, blízkost, vášeň a intimita.

Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů a podrobného rozpisu programu najdete na www.festivalevolution.cz.

Objednat předplatné