Archív textů JD vydání 16. 12. 2018 PDF Tisk

Novinky Jóga Dnes v roce 2019 a první lednové vydání

Představujeme Vám první dvě titulky roku 2019!

Novinky Jóga Dnes v roce 2019 a první lednové vydání

Do lednového vydání originálního českého časopisu o zdravém životním stylu, józe a životní radosti s názvem JÓGA DNES jsme připravili lehký grafický refresh, který podpoří svěžest časopisu. V lednovém vydání s tématem Buďme k sobě laskaví se můžete těšit na tyto seriály, a často i nové autory:

  • Náboženství Indie – David Dostal připravil první díl Hinduismus
  • Ivana Jirešová se představí jako modelka zenové módy LOLË
  • Aneta S. Králová připravila Desatero proti bolestem zad
  • Jóga inspirace Václava Krejčíka
  • Nový seriál o elementech Zuzany Klingrové
  • Tajemství Jógasúter nám odhalí Kateřina Hilasová
  • Ájurvédu v běžném životě Dominika Dol
  • Citátem a fotkou na závěr pohladí @tinajedoma

Osobností lednového čísla je Maxim Velčovský – úspěšný český designér a pedagog na Vysoké škole uměleckoprůmyslové. Vystavuje v Česku i ve světě a jeho práce jsou zařazeny ve sbírkách Uměleckoprůmyslového muzea v Praze, Viktoriina a Albertova muzea v Londýně, v Nové Pinakotéce v Mnichově a v muzeu designu a užitého umění Mudac v Lausanne.

Nebudou chybět ani seriály o základních a pokročilých pozicích, mindfulness, jógové sestavy, texty, které pohladí, motivují a inspirují, pravidelné rubriky, vaši oblíbení autoři, JD plán na téma biorytmy a vitální jóga, feng šuej, zdravé vaření, recepty, cestování tentokráte do Toronta, Tanzanie a na Srí Lanku, tradičně příloha Kam za jógou a lednová poradna – jak s jógou začít.

Nezapomeňte, že lednové vydání se na stáncích zdrží pouze jeden měsíc, protože 1. 2. 2019 vychází Jóga Dnes Speciál. 

5. 10. 2019 se uskuteční Jóga Dnes Konference v Praze, a tak si datum již poznamenejte.

OBJEDNEJTE PŘEDPLATNÉ JÓGA DNES 6, nebo 12 čísel ZDE!

990x150 leden-únor 2019

 

*** Jóga DNES Speciál únor 2019 ***

Jsme vděční za vaše pozitivní ohlasy na novinku tohoto roku – Jóga DNES Speciál. Příští rok se můžete těšit hned na tři vydání, která budou opět nabitá zajímavými články, a hlavně recepty.

Na začátku února vyjde první vydání Jóga DNES Speciál roku 2019 s nádechem vitality a kondice. Rozebereme pohyb ze všech stran. Těšit se můžete na 10 jógových sestav, mezi kterými nebudou chybět sestavy čtenářek a zároveň výherkyň naší výzvy „Staň se součástí Jóga DNES Speciál“. Opět se můžete těšit na 16 kreativních stran, které si můžete vyjmout a dále s nimi pracovat dle potřeby. Nebudou chybět ani recepty tak, jak jste zvyklí – 40 receptů rozdělených na vegetariánské, veganské, bezlepkové a zdravé dezerty, tentokrát s hostem, bloggerkou Tinou, která pro vás připravila celou veganskou sekci.

OBJEDNEJTE PŘEDPLATNÉ SPECIÁLU 3 čísla ZDE

990x150 únor 2019

 

-jd-

Objednat předplatné