BLESKOVĚ
Jóga Zprávy 28. 02. 2019 PDF Tisk

Pravidelné lekce „vědomé“ vinyasy

Láká vás možnost doplnění energie, práce s tělem a myslí? Praktikujete, nebo jste rozhodnutí praktikovat jógu a meditaci jako součást osobního a duševního zdraví? Hledáte cesty, jak si odpočinout a posílit tělo a svoje zdraví?

Pravidelné lekce „vědomé“ vinyasy

Půjde o 70minutové lekce Vědomé Vinyasy, a to pěkně krok za krokem.

Začínáme v 19:00 v jóga centru Velehradská 21, Praha 3, cvičebna A. Pokud máte, vezměte si s sebou neklouzavou podložku, bude jí třeba. Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, po konzultaci také pro těhotné.

Vinyasa jóga je druhem jógy, kde jedna ásana plynule přechází v jinou, vše za přítomnosti vědomého dechu. Dechu, který proudí a my o něm víme. Dech je nástroj, který nás v józe posouvá dál. Bez dechu není života ani jógy.

Přijďte se vědomě vyjógovat na další level svého já. Za zkoušku rozhodně nic nedáte.

Lekcemi vás bude provázet skvělá Dáša Vaďurová, instruktorka jógy a meditace, jógová terapeutka. Dáša chápe jógu jako prostředek sebepoznání, dokonalé zrcadlo, bezpečný přístav ve vibrujícím oceánu vnitřního i vnějšího světa, psycho-spirituální systém. Představí vám, jak smysluplně a prakticky propojit práci s tělem a myslí, a jak do toho všeho zapojit meditaci. Jak nahlédnout do nitra, pozorovat, dovolit si prožívat, unést emoce, uzdravovat tělo a sebe.

kontakt: yinyangyogovna@gmail.com

Cena lekce: 150 Kč

 

  • připravila: Valentina Lebová
  • zdroj: yogapoint.cz
  • foto: Shutterstock.com

Objednat předplatné