BLESKOVĚ
Spolupracujeme 15. 05. 2014 PDF Tisk

Prana podložky s 30% slevou pro předplatitele

Výborná podložka na cvičení jógy je nyní v širokém spektru barev v nabídce Energy Obchodu pro Klub předplatitelů.

Prana podložky s 30% slevou pro předplatitele

Podložka amerického výrobce Prana, který se specializuje na ekologicky šetrné výrobky. ECO podložka vyrobená z TPE pěny - termoplasticelastomeru bez přidání PVC, ftalátů, latexu a těžkých kovů. Materiál je v přírodě snadno rozložitelný.

Délka podložky: 183cm, šířka podložky: 61cm, tloušťka podložky: 5mm, váha podložky: 1,6kg.

Postup pro objednávku

Je třeba, abyste jako předplatitel se zaregistrovali na stránkách www.jogadnes.cz ve snadné registraci. Tím si vytvoříte svůj účet (pokud ho již nemáte pro čerpání Jóga Virtual). V tomto účtu si zkopírujte slevový kód (1.krok), který zadáte při dokončení objednávky. Pokud postup bude opačný a po sepsání objednávky chcete kopírovat slevový kód, objednávka vám zmizí. Jste-li zaregistrovaní a aktuálně přihlášeni na stránkách www.jogadnes.cz, klikněte na ikonu Klub předplatitelů (2.krok). Zde si vyberte Energy Obchod (záložka) a můžete vybírat pomůcky na jógu, nyní i podložky Prana, s 30% slevou. Vytvořte objednávku (3. krok) a na závěr dole vložte slevový kód (4.krok) z vašeho osobního nastavení účtu. Objednávka bude automaticky ponížena o slevu předplatitele.

 

Chcete-li poradit s nákupem podložek na cvičení jógy, podívejte se na videoklip v rámci Energy Obchodu, kde vám poradíme, jaké podložky zvolit a jaké jsou mezi nimi rozdíly.

 

Příjemné cvičení s podložkami Prana.

 

Jakub Šamberger

www.jogamarket.cz

Objednat předplatné