Spolupracujeme 20. 12. 2014 PDF Tisk

Pozvánka: Reebok jóga turné 2015

Václav Krejčík představí svou novou knížku Jóga, dýchání a meditace, aneb Ztracen a nalezen v Indii na Reebok jóga turné 2015. 

Pozvánka: Reebok jóga turné 2015

Známý instruktor jógy Václav Krejčík navazuje na předchozí úspěšné ročníky jógového turné. Na jaře odstartuje Reebok jóga turné 2015, v rámci něhož zavítá do vybraných měst po celé České republice a na Slovensku, aby inspiroval zájemce i nadšence jógy.

„Veselá mysl, protažené a uvolněné tělo a vnitřní síla jsou benefity jógy pokud se praktikuje s radostí a bez slepé víry. Jóga bez přívlastků tak přivádí praktikující k objevování sebe sama, své síly a svých možností,“ říká Václav Krejčík, známý kouč životního stylu. Společně s Jakubem Šambergerem mají rádi jógu bez omezení a velkého vymezování. Oba si oblíbili styl jógy - powerjógu, který pravidelně praktikují a současně se zaměřují i na zdravotní účinky jógy v podobě programů jógové terapie, nebo jógy pro zdráva záda. Pomocí jógy poodkrývají svou vnitřní sílu a nacházejí tak ostrovy klidu, které vedou k zastavení se, pohodě a rozpoutání radosti.

Reebok jóga turné 2015 je prostorem pro setkávání se a společné cvičení jógy pro všechny, kteří jógu mají rádi, nebo s ní jen koketují. V rámci akce si můžete vyzkoušet powerjógu, slow-flow vinyasa jógu a inspirovat se pránájámou a meditací. Z ničeho nemusíte mít strach, protože oba instruktoři s dlouholetou praxí, vám pomohou v rámci celého programu objevit krásu jógy a vnitřního klidu. Inspirují vás na cestě ke zdraví, kondici a dobrému pocitu.

V rámci turné bude představen nový knižní titul „Jóga, dýchání a meditace, aneb Ztracen a nalezen v Indii“ a rovněž DVD jógová terapie a CD Jóga Nidra, z nichž budou moci účastníci turné ochutnat.

 

 

 

Objednat předplatné