Pomůcky na jógu 29. 09. 2015 PDF Tisk

Powerjóga od A do Z slaví 5 let

Jeden z nejúspěšnějších kompletů DVD a CD Powerjóga od A do Z, který obsahuje program Powerjóga pro začátečníky, stejně jako program pro pokročilé Vinyasa FLOW a CD relaxací slaví 5 let. 

Powerjóga od A do Z slaví 5 let

Před pěti roky vyšel exklusivní SET DVD + CD Powerjóga od A do Z, který obsahuje program Powerjóga pro začátečníky, stejně jako program pro pokročilé Vinyasa FLOW powerjóga. Unikátní součástí je nové CD audio relaxační a antistresové programy. Na DVD naleznete také blok Bonusů, ve kterém se seznámíte s technikou plného jógového dechu a nabíjením se energií, naučíte se správně cvičit různé varianty pozdravu slunci a rozproudíte svoji energii. .

Václav Krejčík dodává: „ Podle DVD může cvičit každý, komu to zdravotní stav dovoluje. Cvičení powerjógy rozpoutá vášeň, uvolnění a současně efektivně vytvaruje tělo. Naberete energii do každodenního života, zbavíte se stresu a napětí a budete se cítit uvolněně. Ať je powerjóga vaším příjemným společníkem stejně tak, jako je mým!“

 

 

Obsah

DVD program Powerjóga pro začátečníky (50 minut) seznamuje všechny zájemce s dynamickým cvičením powerjógy vsystému pozdravu slunci a jeho rozvíjení. Podle jednoduchých instrukcí zvládne snadné a účinné cvičení ásan (pozic) každý, jemuž to zdravotní stav umožňuje. Uvolnění, protažení a souměrné posílení svalů s posílením pánevního dna dodává programu kvalitu, kterou lze ocenit vkaždém věku a bez rozdílu pohlaví. Všem, kteří celý den sedí vkancelářích a hrbí se u počítače, nebo sportují, ale věnují se jednostranné fyzické aktivitě, program umožní vyrovnat svalové dysbalance, zlepšit držení těla a podpořit sílu mysli, uvolnit a protáhnout záda, zlepšit dýchání a šetřit energií, která často schází.

DVD program Vinyasa FLOW powerjóga (46 minut) rozvíjí program pro začátečníky a ukazuje další možnosti vašeho domácího cvičení powerjógy. Efektivní detoxikační dech udždžají a v něm rozvíjené sekvence ásan má za cíl formovat a očistit tělo i mysl.

DVD program Bonusy (34 minut) seznamuje diváky se dýcháním (hathémy, nabíjení energie, tygří dech, uvolnění těla), pozdravy slunci A a B a krátkými sestavami zvanými „vinyasa“.

CD relaxační a antistresové programy (60 minut) je průvodcem plným jógovým dechem, Jackobsonovou progresivní metodou, relaxací šavásana, polarizací energií, základní meditací „Smysly ohlašovatelé přítomností“, praxí na čakry a závěrečnou meditací laskavosti. Stačí si každý den na 10 minut sednout a dýchat, a dle slovního návodu přivést své tělo i mysl krovnováze a harmonii.

 

 

Track list: DVD Powerjóga od A do Z, Václav Krejčík

DVD program Powerjóga pro začátečníky (50 minut)

· Úvod

· Dynamické pozice ve stoji

· Pozice na zemi

DVD program Vinyasa FLOW powerjóga (46 minut)

· Úvod

· Pozdrav slunci A+B

· Sekvence 1-6

DVD program Bonusy (34 minut)

· Dýchání a energie (hathémy dechu, nabíjení energií, tygří dýchání, uvolnění těla)

· Cesta pozdravem slunci (naučte se pozdrav slunci ve variantách)

· Pozdrav slunci A+B (kreslené varianty)

· Vinyasy (krátké sestavy)

 

Celkový čas: 130 minut

 

Track list CD: Relaxační a antistresové programy, Václav Krejčík

1. Úvod

2. Plný jógový dech

3. Poznejte napětí a uvolnění

4. Relaxace šavásana

5. Polarizace energií

6. Teorie čakry

7. Praxe na čakry

8. Meditace laskavosti

9. Smysly ohlašovatelé přítomnosti

Celkový čas: 60 minut

 

objednávejte na www.jogamarket.cz

 

Objednat předplatné