BLESKOVĚ
Novinky 22. 12. 2015 PDF Tisk

Šťastný nový rok 2016 ...se 100 stránkami JÓGA DNES

Časopis JÓGA DNES vás v lednu přivítá otevřenou náručí na plných 100 stranách a inspiruje vás na cestě objevování vašeho potenciálu a sebe sama v prostoru života.

Šťastný nový rok 2016 ...se 100 stránkami JÓGA DNES

Spektrum přístupů, neomezenost, možnost čerpat a sdílet informace a zkušenosti, praktikovat ásany a techniky jógy dle stylu, který máte rádi. Objevovat zákoutí, které jóga skrývá a poodkrýt tajemství lidské osobnosti, to je časopis o životním stylu JÓGA DNES.

Časopis JÓGA DNES vás v lednu přivítá otevřenou náručí na plných 100 stranách a inspiruje vás na cestě objevování vašeho potenciálu a sebe sama v prostoru života. Budeme vás motivovat, otevírat diskuse, ukazovat možnosti v životě ve společnosti s jógou a pozitivní energií. Naší snahou je ukázat možnosti a pak vše nechat na vás, abyste si zvolili cestu poznávání toho, co vás zajímá a co vám vyhovuje. Společnou cestou s vírou v to, co děláme a kdo jsme, vytváříme komunitu a pozitivní energii, která je velice důležitá při proměně nás samotných, stejně jako okolního světa. Nechme pozitivní energii vzrůstat a přejme všem nejenom k Vánocům a Novému roku lásku!

Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2016!

redakce JÓGA DNES

 

PS1: Nové lednové číslo vychází již 4.1.2016 a mezi Štědrým dnem a Silvestrem naleznete elektronikou verzi časopisu nově na Alza Média. Na www.alza.cz si můžete časopis zakoupit v elektronické formě, nebo vámi již zakoupená elektronická verze časopisu JÓGA DNES bude převedena pod nového správce. 


PS2:
Ani JOGAVIRTUAL.CZ na vás mezi svátky nezapomíná. Přinášíme vám nová videa pro vaši domácí jógovou praxi:


22.12. Jak na krásné břicho a pas
29.12. Jóga v sítích
5.1.2016 Energy boost joga (dejte si do těla)
12.1. Hathajóga flow
19.1. Jóga pro začátečníky (veřejná lekce)

zdroj fotky: Shutterstock.com

Objednejte předplatné JÓGA DNES, zde

Objednat předplatné