Polední vedená aštanga jóga

23. 05. 2019


Pokud chcete využít pauzu na oběd jinak než u plného talíře, přijďte si vyzkoušet právě tuto lekci. Nejen, že spálíte kalorie z vydatné snídaně, ale také hezky protáhnete záda, aby vás druhou polovinu pracovního dne nebolela.

Aštanga jóga je tradiční dynamický léčebný styl jógy, který se vyznačuje plynulými přechody mezi jednotlivými pozicemi, které na sebe v přesném pořadí navazují, a tvoří tak ucelený systém. To, co je v praxi aštanga jógy důležité, je dech, kterým jsou jednotlivé pozice provázány a který má důležitou léčebnou a koncentrační úlohu. Díky přesně danému sledu pozic se po nějaké době, kdy si pořadí zapamatujeme, již nemusíme soustředit na to, jaká pozice následuje, ale naopak se můžeme koncentrovat právě na dech, a pracovat tak s myslí. Cílem praxe tohoto stylu jógy je nejenom očista na fyzické úrovni, ale především ovládnutí naší mysli, která bývá hlavní strůjcem našich problémů a nemocí.

Lekce jsou určené pro širokou veřejnost, pozice se více vysvětlují a společně se hledají jejich případné modifikace tak, aby lekci zvládnul jak pokročilejší praktikant, tak i úplný začátečník. Lekce je tedy vhodná pro všechny úrovně pokročilosti.

Lekce probíhají každý čtvrtek od 12:30 h.

Studio: Spirit Space Jóga Studio

Instruktoři: Denisa Baumgartner

Cena: 200 Kč (Při zakoupení 10 lekcí 180 Kč/lekci)

 

 

  • připravila: Valentina Lebová
  • zdroj: yogapoint.cz
  • foto: Shutterstock.com

 


Jóga Dnes Konference
Energy Studio jd
JógaMarket