Aktuální číslo 06. 09. 2023 PDF Tisk

Podzimní vydání JÓGA DNES vychází 12.9.2023

Do nové sezóny JÓGA DNES vstupuje s inovovanou škálou autorského týmu, novými tématy a inspirativními články. Jóga Dnes září/ říjen 2023 vychází na novinové stánky 12.9.2023.

Podzimní vydání JÓGA DNES vychází 12.9.2023

Zářijové číslo lifestylového časopisu JÓGA DNES se zaměřuje na nejaktuálnější témata. Víte, co je to environmentální žal? Zajímá vás, co vše můžeme v běžném životě jednoduše udělat pro to, abychom zanechali naši planetu i pro další generace v životaschopné kondici? V aktuálním vydání pátráme právě po těchto odpovědích. Přineseme vám témata, jako je „zelená“ jóga, přehled udržitelných – většinou rodinných – firem, které se věnují poctivé produkci: od kosmetiky přes oblečení až po stravování nebo třeba jak cestovat (nejen za jógou) co nejšetrněji. 

V Plánu JD se pro změnu věnujeme otázkám vitality a hormonální rovnováhy. Lze jógou podpořit cyklus v ženském těle? Proč je důležitá pro teenagery i pro ženy „na přechodu“? Zaměřili jsme se nejen na jógu, ale i na cyklické pochody v ženském těle, přechodové rituály a transformační procesy. Vyšlo nám z tohoto zkoumání jediné – jóga je životabudič v každém věku. Tradicí se již stala řada jógových sestav včetně fotografického doprovodu. Horoskop, soutěž, kaleidoskop a tipy na jógové výlety u nás i v zahraničí.

 

Rozhovor nám unikátně – těsně po své svatbě – poskytla stand-up komička a nově také spisovatelka Adéla Elbel. Jaká byla její svatba, proč miluje dlouhé pochody a co jsou její radosti a neřesti, se dozvíte v titulním rozhovoru. A ještě jeden rozhovor nabízí zářijové číslo: rozhovor s jogínem Václavem Krejčíkem. Jak se ohlíží za dvaceti lety s jógou, co mu přinesla a co vzala, jaké má další plány, se dozvíte již 12. 9. 2023, kdy vychází zářijové vydání JÓGA DNES.

Přejeme vám příjemný vstup do podzimních dnů a těšíme se na vaše reakce!

-jd-

Ještě jednu novinku pro vás máme, a to - vyjde oblíbený Jóga Dnes SPECIÁL - 10.10.2023 - zaměřený na 40 zdravých receptů a jógové téma: duševní zdraví. Navíc vám celé vydání přinese průvodce “zdravými” svátky, jejich tradicemi i aktuálním pojetím. 

 

Objednat předplatné