BLESKOVĚ
Archív textů JD vydání 30. 08. 2016 PDF Tisk

Podzimní číslo Jóga DNES vychází již 5.9.!

Zářijové vydání JÓGA DNES opět na 116 stranách přinese řadu odborných i lifestylových článků o józe a životním stylu....

Podzimní číslo Jóga DNES vychází již 5.9.!

Máte-li ho již nyní předplacené, můžete od 22. 9. začít cvičit zdarma (jako předplatitel) s novým on-line 10 dílným kurzem Jóga pro zdravá záda. Vydání září/říjen vychází 5. 9. a pro předplatitele dříve. Předplatitelům na Slovensku uděláme radost a časopis pro ně začne být distribuován stejně jako časopis v Česku.

Objednat předplatné ZDE! 

 

V Jóga Dnes jsme se zamysleli nad tématem Jóga a společnost. Přinášíme rozhovor se socioložkou Jiřinou Šiklovou. Dozvíte se, jak provádět pozici páva, připravili jsme sestavu pro zdravá záda, dětské cvičení jógy, rehabilitační pohled na paži a zápěstí – to vše v rubrice jógová praxe. Z filosofie vám přineseme články o sánkje, o kléšách, jako překážkách v běžném životě, nebo o Íšvárovi, bohu jogínů. Před každým indickým domem, v mnoha domácích svatyňkách a chrámech bývá hinduistický bůh Ganéša. Jeho prosíme o zvládání překážek, jemu děkujeme, když vše hladce vyjde. Nedávno zemřelý syn Krišnamačarji – Desikatchar uzavírá čtveřici jeho žáků. Cestovat s námi můžete po Jávě, i po Rakousku. Poodkryjeme vám tajemství indické svatby. Pokračovat budeme v oblíbených tématech bylinky a zdravá strava. Jak se v minulosti vyvíjely stravovací návyky, jaké jsou principy správného půstu, recepty na podzimní polévky a další chutná jídla – vše se dozvíte v zářijovém vydání JÓGA DNES.

 

-jd-

Objednat předplatné