Spolupracujeme 14. 04. 2015 PDF Tisk

Víkend plný zdraví vypukne opět v dubnu

Nepřeberné množství novinek, trendů a inspirace nabídne již pojedenácté Festival Evolution, který proběhne ve dnech 17. až 19. dubna 2015 na Výstavišti v pražských Holešovicích.

 Víkend plný zdraví vypukne opět v dubnu

Festivalový program cílí na všechny příznivce zdravého a aktivního života. Na své si přijdou milovníci nových a netradičních trendů ve stravování a velký prostor dostanou v letošním roce i maminky s dětmi, pro něž se připravuje množství zajímavých přednášek a seminářů. Akce zahrnuje již tradičně pětici veletrhů: Biostyl, Zdraví, Ecoworld, Inspirace a Alternativa. Zájem vystavovatelů o účast každoročně vzrůstá a nejinak je tomu i letos, celkem organizátoři očekávají na 400 vystavovatelů 

Několik desítek tisíc návštěvníků se každoročně těší na víkendovou akci, díky které najdou na jednom místě vše, co souvisí se zdravým životním stylem i rozvojem osobnosti – od nákupů přes ochutnávky a poradny až po program.  Každý ročník tak má neopakovatelnou atmosféru a prezentuje širokou škálu novinek, trendů a inspirací pro každého.

Celebrity poradí, jak žít zdravě – v dubnu na festivalu Evolution

O své bohaté osobní zkušenosti i tipy, jak žít aktivně a na plno, se v dubnu s návštěvníky festivalu Evolution podělí i známé osobnosti českého showbusinessu. Již tradičním hostem festivalu je herečka, moderátorka a zakladatelka Léčivého divadla Gabriela Filippi. Chybět nebude ani letos a vedle ní se na hlavním podiu představí například populární moderátor Dalibor Gondík, kontroverzní skladatel a dirigent Varhan Orchestrovič Bauer či všestranný umělec Vladimír 518. 

Po loňském úspěchu se do Prahy vrátí také uznávaný sexuolog, tantrický kouč a experta na partnerské vztahy Andrew Barnes, který pro návštěvníky uspořádá bezplatný workshop na téma psychologie vztahů a sexuality. 

Festival Evolution věnuje celý den mateřství a rodičovství

„Všechno, co jste kdy chtěli vědět o mateřství a rodičovství, ale báli jste se zeptat,“ zodpoví návštěvníkům festivalu Evolution sestava expertů. Lékaři, pedagogové a další odborníci se zaměří na aktuální témata od bezplenkové metody, stále populárnějších lesních školek, přes správnou výživu, péči o dětské zoubky až po osobní rozvoj dětí. 

Uznávaný dietolog Petr Fořt v přednášce s výstižným názvem „Aby nám děti netloustly“ doporučí rodičům, jak se vyhnout rizikům současného způsobu stravování. Neocenitelné rady maminkám, které někdy tápou, co že to vlastně končí v jejich nákupních košících, poskytnou odborníci, kteří se zaměří na značení potravin a dalších výrobků. Lucie Harnošová se ve svých přednáškách zaměří mimo jiné na kontaktní rodičovství a poradí, jak formovat a rozvíjet silné vazby mezi rodiči a dětmi.  Dětská psycholožka Hana Krejsová se pro změnu bude věnovat tématu dětské psychoterapie. 

Více informací na www.festivalevolution.cz . 

  • Další informace, fotografie, rozhovory a novinářské akreditace:
  • Lucie Čunderliková, Smart Communication s.r.o. - marketing, media, promotion 
  • T/F: +420 272 657 121, M: +420 733 538 889, E: cunderlikova@s-m-art.com

Objednat předplatné