BLESKOVĚ
Jóga Zprávy 16. 09. 2019 PDF Tisk

Oranj Fitness hostí charitativní jógu již čtvrtým rokem!

Oranj Fitness se i letos rozhodlo zrealizovat tuto jógovou akci a měla by to být největší událost roku! Cílem je získat peníze na distribuci vybavení pro jógu do škol, nemocnic, charit a center duševního zdraví.

Oranj Fitness hostí charitativní jógu již čtvrtým rokem!

Venkovní cvičení jógy je naplánováno na každý den v délce 90 minut.

Sheila Chutskoff, zakladatelka a výkonná ředitelka společnosti Oranj Fitness, je přesvědčená, že každý člověk na tomto světě by měl cvičit jógu. „Jóga, to jsou z 10 % ásany, které děláte, a z 90 % jste to vy a to, jak trénujete,“ dodává.

Oranj Fitness tak nenásilně šíří svou vizi velmi kvalitní a dostupné jógy pro každého, kdo se jí chce věnovat.

Minulý rok proběhlo třetí kolo charitativní jógy Oranj Fitness v Grande Prairie, již navštívilo necelých 500 účastníků, kteří si zacvičili jógu v přírodě.

Chutskoff tvrdí, že její „jógová“ sezení jsou nástrojem, který spojuje celou komunitu pro velkou věc. „Je to skvělý způsob, jak povzbudit lidi, kteří jsou trochu nervózní nebo to nikdy nezkusili a nejsou si jistí,“vysvětluje.

Součástí každé lekce jógy bude živý DJ na pódiu a také trenér, který bude na účastníky při provádění ásan pozorně dohlížet.

Lululemon Athletica věnovala přes 20 000 $ na jógové vybavení a pomohla akci sponzorovat. 

Výsledky fundraisingové akce byly skvělé a reakce všech byla mimořádně pozitivní a ohromující, protože mnoho z těch, kteří se zúčastnili, mělo tak šanci jógu prozkoumat a užít si dosud nepoznané.

Oranj Fitness si dále dává za cíl pořádání rozsáhlých jógových akcí vícekrát než jednou ročně a doufá, že jednoho dne bude moci připravit promítací plátna, která budou prezentována na všech zúčastněných místech najednou.

Chutskoff je sama velkým příznivcem a milovníkem jógy. „Jóga ze mě udělala lepšího člověka,“ řekla. „Mohu se nechat stresovat tím, že provozuji svou společnost, neustále otvírám studia a mám na starost spoustu různých úkolů, protože vím, jak se se stresem vyrovnat a to je skvělé.“

 

  • zpracovala: Valentina Lebová
  • foto: Shutterstock.com

Objednat předplatné