Spolupracujeme 12. 10. 2018 PDF Tisk

ONKO Festival jógy

Jógou pomáháme, konáme srdcem. V sobotu 17. 11. 2018 se uskuteční celodenní jógový festival s názvem ONKO FESTIVAL JÓGY.

ONKO Festival jógy

Rakovina je slovo, kterému se raději vyhýbáme, ale zároveň je to nemoc, která se stala součástí západní civilizace a čelí jí odvážně stále více lidí. Spolek KARMA SRDCEM, který je součástí Studia Karma Yoga, organizuje jednodenní festival, díky kterému se podaří zafinancovat odborný tým, který vytvoří základ certifikovaný systém "ONKO JÓGA". Díky tomuto systému se lektoři jógy budou moci specializovat i na klienty s onkologickým onemocněním. Část ze získaných financí bude sloužit k úhradě lekcí ONKO jógy ve vybraných jógových studiích v celé ČR. Onkologičtí pacienti budou mít tak lekce jógy zcela ZDARMA.

Velikým přáním všech členů spolku KARMA SRDCEM je vytvořit z tohoto prvního ročníku festivalu pravidelnou každoroční jógovou akci a moci tak podporovat rakovinou zkoušené bytosti na jejich nelehké cestě za uzdravením a sebepoznáváním.

Jelikož v jednotě je síla a samotná jóga představuje spojení, společnou cestu, vzájemné pomáhání si, věříme, že se najde nejedno jógové studio, které tento projekt osloví. Jak je možno pomoci? Stačí uspořádat lekci či dvě ve vašem jógovém studiu a výtěžek věnovat KARMĚ SRDCEM. Sdílet nadšení, které tuto akci provází od samého počátku, šířit jej dál. Pokud se rozhodnete připojit, informujte KARMU SRDCEM na e-mail info@karmasrdcem.cz.

V případě, že máte zájem vést v budoucnu lekce ONKO jógy, stačí rovněž napsat na e-mail info@karmasrdcem.cz a budete informováni o dalším postupu ve věci samotného školení.

Děkujeme

Namasté

KARMA SRDCEM

 

foto: archiv společnosti

Objednat předplatné