Spolupracujeme 08. 04. 2015 PDF Tisk

O výživě, ájurvédě a zdravém stravování

Autorka JÓGA DNES Michaela Bebová ve spolupráci s akreditovaným vzdělávacím centrem připravila semináře pro širokou veřejnost a také pro instruktory. 

O výživě, ájurvédě a zdravém stravování

Zajímáte se o zdravou výživu, ale přijde vám, že vlivem tlaku informací okolo vás už nepoznáte, co je pravda a co ne? Chcete se dozvědět bez pozadí propagace, jak se věci opravdu mají? 

Pro rok 2015 pro vás Power Yoga Akademie ve spolupráci s biochemicka.cz připravila tematické semináře, kde si každý najde tu oblast výživy, která ho zajímá. Jednoduchou formou, avšak s patřičnou odborností budete uvedeni do příslušné problematiky, naučíte se na věci koukat se zdravým selským rozumem a být alespoň trošku imunní vůči mediálním trendům. 

Semináře jsou vedeny odbornicí na výživu a lektorkou Power Yoga Akademie Mgr. Michaelou Bebovou, která se vám pokusí předat aktuální informace z oblasti výživy nejenom s praktickým přínosem pro váš život, ale i s individuálním přístupem ke každému.

Na seminářích je vyčleněn čas pro hromadnou diskuzi a otázky z vaší strany, takže máte možnost se dozvědět opravdu to, co vás zajímá.

31.5. Výživa z pohledu ájurvédy - info a přihlášky zde. 

 

Objednat předplatné