BLESKOVĚ
Archív textů JD vydání 26. 11. 2013 PDF Tisk

O partnerech

V zimě potřebujeme partnera tak jaksi víc, nezdá se vám? Začne být zima – potřebujeme se ohřát, začneme doma usídlení vařit – většinou pro partnera a pak jsou tady ty Vánoce – a přichází potřeba sdílení… S kým sdílíme? No přece s tím nejbližším!

Editorial JD ZIMA 4/2013

O partnerech

O partnerech

V zimě potřebujeme partnera tak jaksi víc, nezdá se vám? Začne být zima – potřebujeme se ohřát, začneme doma usídlení vařit – většinou pro partnera a pak jsou tady ty Vánoce – a přichází potřeba sdílení… S kým sdílíme? No přece s tím nejbližším! Často si sobě v duchu a svým kamarádkám nahlas říkám: těžko s nimi, ale mnohem hůř bez nich. Samozřejmě jako nic na světě, ani tato teze neplatí na sto procent. „Oni“ jsou ti dávní princové, kteří kdysi přicválali na bílých koních a my bychom pro ně šly (my ženy) až na kraj světa – třeba v noční košili. Nezapomeňme nikdy ten pocit motýlů v břiše, když jsme je poprvé potkaly. Je to skvělý energy drink pro každý dlouhotrvající vztah. Ano, jsou to stále oni. Ti stejní, naši partneři… Že se z nich postupem let stali jedinci o něco opotřebovanější? Nevadí! Ani my nemládneme… Důležité jsou pevné a harmonické základny oněch vztahů – jako když přitiskneme plosky na jógové podložce… Opravdové, poctivé a silné kořeny. Myslím, že nostalgická vánoční a novoroční atmosféra plně nahrává uvědomit si všechna pozitiva partnerství a podpořit je.

A pokud někdo osobu na cválajícím běloušovi ještě vyhlíží – je teď také pravý čas. Otevřít své srdce, vyslovit prosbu a požádat. Věřím, že nadcházející doba přeje i novým partnerstvím.

Tak se těšte na naši přílohu – až si ji přečtete, dozvíte se, jak společně vařit, cvičit jógu a tvořit ještě lepší vztah…

Jsme rádi, že zrovna vy jste našimi partnery!

Jen samé pozitivní zážitky v roce 2014 Vám za celou redakci přeji!

Kateřina Ondroušková

Objednat předplatné