BLESKOVĚ
Novinky 06. 05. 2018 PDF Tisk

Nový formát Jóga DNES & Jóga Virtual

Duben a květen přináší mnoho novinek, se kterými vás postupně seznamujeme. Další novinkou, které jste si již mohli všimnout, je pozměněný formát Jóga DNES – vyslyšeli jsme vaše prosby o menší, ale funkčnější a malebný formát!

Nový formát Jóga DNES & Jóga Virtual

Jóga Dnes – časopis o životním stylu, józe a životní pohodě má nový formát. V lednu 2018 jsme jej po několika letech změnili. Byl super. Jen prakticky, pro poštovní schránky, nebyl optimální, a tak jsme přemýšleli, jak vyhovět všem svým předplatitelům, aby do svých poštovních schránek dostali nepoškozený časopis. Ještě v březnu jsme nechali formát novoroční a od květnového vydání časopisu jsme připravili nový rozměr. Trochu nižší, aby se pohodlně vešel do poštovních schránek. Nyní máte možnost mít svůj časopis již doma, a tak jsme rádi, že se v pohodě do standardních poštovních schránek dostane. Je malebný, roztomilý a funkční. Ušetřil papír, a přesto zachoval krásu fotek a prostoru, vzdušnost a vznešenost – a o to nám šlo.  

Užijte si nové číslo Jóga Dnes a jako předplatitelé využijte i nabídku tarifu Jóga Virtual BASIC jógové on-line TV Jóga Virtual a cvičte i ve chvílích, kdy nemůžete jít do svého jógového studia. Navíc jsme pro vás připravili nová videa, která 3krát v měsíci uveřejňujeme na www.jogavirtual.cz a ke kterým všichni předplatitelé mají přístup zdarma stejně jako k celému archivu (v menu webu zvolte videa).

Připravili jsme novinku pro vás všechny, kteří se chcete učit jógu – vzdělávací jógové workshopy. Jedná se o hodinové jógové praxe zaměřené na speciální téma. S nejlepšími instruktory jógy – Václav Krejčík, Zuzana Klingrová, Tomáš Strnad, Petra Záveská Duspivová a Veronika Ševčíková – můžete proniknout do tajů jógových technik, základů i pokročilosti. Nyní je připraveno pět výukových workshopů a natáčejí se další.

Od 1. 6. začne nový on-line kurz pro ranní jógovou praxi – 5 půlhodinových lekcí s Václavem Krejčíkem, Jakubem Šambergerm a Katkou Bílkovou, který vás inspiruje na vaší jógové cestě.

Buďte s námi a JÓGA DNES a JÓGA VIRTUAL vám budou společníky.