Podcast ON AIR 31. 01. 2023 PDF Tisk

Nový díl podcastu Jóga Dnes on AIR o novinkách Jóga Dnes s Václavem Krejčíkem

Zuzana Klingrová si povídala s Václavem Krejčíkem o 15. narozeninách časopisu JÓGA DNES, o akcích, které JD chystá, stejně jako o problematice trhu s tiskovinami, cestování a životě včetně nového DENÍKU v edici Žijte jógu.

Nový díl podcastu Jóga Dnes on AIR o novinkách Jóga Dnes  s Václavem Krejčíkem

V současné době mnoho časopisů z trhu mizí, protože doba se proměňuje. Přecházejí do online podoby a nebo zcela končí. Jóga Dnes si také prošla tvrdým rokem plných změn, ale zatím - ustála to. A tak jsme rádi, že rok 2023 je naplánovaný.

Časopis Jóga Dnes vykračuje do 16.roku svého života a přináší novinky, které v časopisu jste již zaznamenali a ve vnějším prostoru budou postupně přicházet. Zuzka si povídala s Vaškem o novinkách, cestování, o vzdělávání instruktorů a také jeho plánech. Podstatou však byly - novinky Jóga Dnes.

Rezervujte si termín! Nezapomeňte, že Jóga Dnes KONFERENCE bude 21.10.2023 v Martinickém paláci v Praze. Registrace bude otevřena v květnu 2023.

Nový DENÍK pro meditační čtení a psaní Můj život s jógou v edici Žijte jógu vychází 1.4.2023 a nyní je již v předprodeji. Jedná se nejenom o deník, ale i pracovní knihu o mysli - teoreticky a prakticky. Nedatovaný denní (denní, týdenní, měsíční) s otázkami i prostorem pro sebevyjádření, teorie a praxe jógy mysli, citáty, jógové tipy a inspirace, sestavy pozic pro domácí cvičení, motivační samolepky a pohlednice …to vše potěší vaši duši a rozjasní mysl. 

  • -jd-

Objednat předplatné