BLESKOVĚ
Spolupracujeme 25. 10. 2016 PDF Tisk

Novinky z nakladatelství ANAG

Nakladatelská a vzdělávací společnost ANAG působí na českém trhu již od roku 1990 a patří bezesporu k firmám s nejdelší tradicí v oblasti pořádání odborných seminářů, vydávání odborných publikací a časopisů.

Novinky z nakladatelství ANAG

Novinky

Holka s mixérem – 100 bezlepkových veganských extra jednoduchých, extra zdravých jídel, svačin, dezertů a nápojů
Tess MASTERS
Na svém populárním blogu nabízí Tess Masters – pod přezdívkou Blender Girl – recepty složené z jednoduchých surovin, které si každý může rychle připravit, a to pomocí mixéru. Tessin velmi pragmatický přístup už přilákal zástupy fanoušků hledajících rychlé a zábavné způsoby přípravy zdravého jídla. V této své první kuchařce nabízí Tess 100 různých receptů, všechny bezlepkové a veganské, a spoléhá na přirozené chutě. Mnoho z nich je také raw. Tato překvapivě všestranná kuchařka o mixování obsahuje nejen recepty na smoothie, polévky a pomazánky, ale také předkrmy, saláty a hlavní jídla s mixovanými komponenty .

224 stran, brožovaná, 349 Kč 

 

Úžasná očista jater a žlučníku – Účinná svépomocná metoda optimalizace zdraví a tělesné i duševní pohody ... a ještě mnohem více!
Andreas MORITZ
Zatočte se žlučovými kameny! Tato kniha učí čtenáře důkladné znalosti jater a jejich komplexních funkcí, co způsobuje žlučové kameny v játrech a žlučníku a proč tyto kameny mohou být zodpovědné za většinu běžných onemocnění rozšířených v dnešním světě. Poskytuje čtenářům znalosti potřebné pro to, aby tyto kameny rozpoznali, a potřebné rady, jak žlučové kameny bezbolestně odstranit v pohodlí vlastního domova. Obsahuje kompletní program zdravotní péče, která je primárně založena na starověkém lékařském systému ájurvédy.

448 stran, brožovaná, 479 Kč

 

O 10 % šťastnější – Pravdivý příběh o tom, jak jsem zkrotil hlas ve své hlavě, snížil stres bez ztráty efektivity a objevil schopnost opravdu pomoci sám sobě
Dan HARRIS
Chcete se naučit uklidnit svou mysl a zbavit svůj život stresu? Kniha O 10 % šťastnější nabízí praktický způsob, jak přistupovat ke všímavosti v moderním světě. Díky této knize můžete být šťastnější nejen o 10 %, ale navíc se naučíte jak se efektivně vypořádat se stresem pomocí meditace. Meditace je totiž nástrojem schopným – a současné výzkumy to potvrzují – ovlivnit prakticky všechno, od snížení krevního tlaku až k zásadnímu přenastavení a novému zapojení našeho mozku. Poznatky, které si čtenář odnese, mohou skutečně změnit jeho život.


272 stran, brožovaná, 299 Kč

 

Míchané saláty ve sklenici

Karin STÖTTINGER
Salát jako předkrm, hlavní chod nebo sladké překvapení. Ideální jídlo s sebou - jednoduché, chutné, rafinované. Představa stejně tak jednoduchá jako geniální: salát, vrstvu po vrstvě naskládaný do sklenice, na něj vynikající dresink bezprostředně před podáváním, krátce protřepat, hotovo! Křupavý, čerstvý a během několika vteřin připravený k odnesení do kanceláře. Nemusí být vždy jen ze zeleniny, základní myšlenku můžete pojmout různorodě: s masem či rybami nebo jako sladké překvapení. Ať už na piknik v parku nebo výlet s dětmi na plavání – není důvod dělat žádné ústupky, co se chuti a různých přísad týká. V receptech inspirovaných kuchyněmi z celého světa je vždy něco pro všechny mlsné jazýčky: od klasického bramborového salátu až po exotický bulgurový.

Míchané saláty zaručují individuální požitek. Jsou perfektní jako hlavní jídlo nebo příloha, chcete-li své hosty rozmazlit, či je můžete využít také jako dobrý nápad, jak docela jednoduše připravit větší oslavu – překvapení v ceně!


156 stran, brožovaná, 299 Kč

 

Více informací nalezntete na webových stránkách www.anag.cz

 

  • -jd-
  • zdroj fotek: nakladatelství ANAG

Objednat předplatné