O životě 30. 12. 2013 PDF Tisk

Novinky a PF 2014

Mnoho novinek od března 2014 a archiv ke stažení na www.publero.com již nyní. A jaké bylo naše první vydání?

Novinky a PF 2014

Od roku 2008 vycházely první noviny o józe s názvem Get in Balance. Jejich cíl byl jasný. Informovat, motivovat a přinášet inspirace z jógových luhů a hájů ....a nejenom z nich. Zdravý životní styl tak byl hlavním obsahem novin

To vše se postupně přeměnilo do formátu časopisu, u kterého došlo i ke změně názvu na Jóga Dnes. Jelikož za dobu existence přinesly noviny i časopisy množství zajímavých textů, seriálů a informací, budete se nyní také na našich stránkách setkávat s tím nejlepším, co historie přinesla.

Jelikož nám píšete o archivní čísla, která bohužel už z větší části v tištěné podobě nejsou, přinášíme všem zájemcům a nadšencům možnost elektronického stahování jednotlivých čísel, nebo celého archivu přes www.publero.com, kde již nyní naleznete téměr celý archiv. Ještě doplníme rok 2009 a první číslo Get in Balance a naše historie bude kompletní.

Za vydavatele bych velice rád poděkoval všem autorům, kteří se na textech podílejí a především šefredaktorce Kateřině Ondrouškové a naší grafičce Evě Slámové, které časopis neustále posunují dál.

Naše první heslo bylo: " První noviny, které nevyhodíte a budete se k nim vracet“ a od začátku našeho nadšení v to věříme. Děkujeme vám, našim čtenářům, za vaši podporu a zájem.

 

V březnu vám časopis přinese možnost video TV, se kterou můžete doma v pohodlí cvičit. Množství ucelených lekcí, pravidelné nové sekvence, on-line kurz jógy pro začátečníky a mnoho dalších zajímavostí pro vaše domácí cvičení, to bude Energy Studio VIRTUAL, které pro předplatitele bude zdarma a pro vás, kteří předplatné časopisu nemáte, bude možné zakoupit si členství na 3, 6, 12 měsíců, čímž získáte přistup do celé videotéky.

 

Celý tým JÓGA DNES vám přeje pohodový a rodostný nový rok 2014!

 

Václav Krejčík

Objednat předplatné