Super zdravé svačinky od ISWARI

10. 04. 2018


Dodá sílu, zásobí vás vitamíny, a ještě příjemně osvěží. O čem je řeč? Přece o správně vyvážené, chutné a čerstvé svačince! Ochutnejte nové raw tyčinky s obsahem superfoods, namíchejte si chutné proteinové smoothie nebo exotický nápoj z tygřích ořechů. Díky těmto snackům u sebe budete mít vždy zdroj zdravé a rychlé energie.

Také vás pořád nebaví vymýšlet, co přes den zakousnout, abyste neumřeli hlady? Už nemusíte. Tyhle svačinky totiž obsahují perfektně vyvážený poměr všech živin, které vaše tělo potřebuje pro získání nové dávky energie. Na těchto čistě přírodních BIO produktech bez chemií a umělých dochucovadel si pochutnají i ti, kterým nedělá dobře lepek či laktóza.

Božské veganské raw tyčinky

Bez přidaných cukrů, a stejně příjemně sladké. Ovocné raw tyčinky Buddha’s Awakening vám přijdou k chuti na cestách, při sportu nebo před vaší oblíbenou lekcí jógy. Jsou vyrobené z datlové pasty, pohanky a mandlové mouky a doplněné o prémiové superfoods.

Vyberte si ze tří příchutí, které vycházejí z oblíbených snídaňových směsí: svěží ovocné açaí a jahody, hříšně čokoládového kakaa nebo lahodné maca a vanilky. Která bude ta vaše „nej“?

Nápoj s příchutí španělského temperamentu

Už jste slyšeli o nápoji horchata de chufa z tygřích ořechů? Španělé ho pijí s kostkami ledu o sto šest hlavně v horkých dnech. A vy můžete taky! Vyberte si verzi bez příchutě, s příchutí zeleného čaje matcha nebo skořice.

Stačí smíchat polévkovou lžíci nápoje s rostlinným mlékem, protřepat v shakeru a výborná svačinka je na světě. Horchata de chufa je perfektním zdrojem pomalých sacharidů, a tak vám bude dodávat energii po dlouhou dobu. Tygří ořechy navíc obsahují železo, fosfor a draslík a tak tento lahodný nápoj nejen že potěší vaše chuťové pohárky, ale prospěje i vašemu zdraví.

Smoothie nejen pro sportovce

Rýžový protein, který je základem Parvati proteinových smoothies, je lehce stravitelný a pomalu se vstřebává. Parvati smoothies obsahují vyvážený poměr pomalých a rychlých sacharidů, a tak vašemu tělu dodají komplexní živiny, kdykoliv vás během dne přepadne pocit hladu. Směs smíchejte s rostlinným či živočišným mlékem nebo přidejte do čerstvě namixovaného ovoce, případně čerstvě vylisované šťávy.

Dopřejte si smoothie s příchutí voňavého lesního ovoce a açaí, tolik oblíbeného nepraženého kakaa, osvěžující matcha, zeleným mladým ječmenem nebo jihoamerickým kořenem maca. Smoothie jsou oslazeny přírodním nerafinovaným kokosovým cukrem, a mají proto nízký glykemický index.

Už se vám sbíhají sliny? Tak neváhejte a svačinky objednávejte na e-shopu www.iswari.cz.

 

foto: iswari.cz

DSCF2797
IMG_1567
UK_Img_barras obdelnik

Jóga Dnes Konference
Energy Studio jd
JógaMarket