Archív textů JD vydání 27. 08. 2018 PDF Tisk

Nová zářijová Jóga Dnes vychází 3.9.!

Nenechte si ujít nové číslo Jóga DNES s doslova krásným tématem „Krása v nedokonalosti“! Předplatitelé se na něj mohou těšit již koncem týdne, na stáncích se objeví v pondělí 3.9.!

Nová zářijová Jóga Dnes vychází 3.9.!

Nové vydání Jóga Dnes je plné krásy a objevování krásy v nedokonalosti. Toto ústřední téma podzimního čísla ovlivnilo mnoho autorůa tak vám přinášíme množství zajímavých inspirativních článků, nejenom o viditelné kráse, ale především o té vnitřní.

Těšit se můžete na rozhovor o přírodě se spisovatelkou Petrou Soukupovou, na povídání o vnitřní intuici a vzhledu nebo na hledání sádhany. Otestujete si, jestli u vás bydlí vášeň, proniknete do tajemství vipassany, jako cesty k osvícení. Podíváte se na guny v drobnohledu nebo se naučíte jógové sestavy s pomůckami a k prohloubení pozornosti. V podzimním vydání také pokračuje seriál o Mindfulness, nezapomínáme ani na jógu pro pokročilé – viparíta šalabhásana. V józe pro všechny se zaměříme na pozici tanečníka a nezapomeneme ani na podzim v kuchyni, vaření a zdravé recepty. Podíváte se na dalekou Arubu a nebose přenesete  vreportážna jógový festival v Rakousku. To vše a mnohem více naplňuje podzimní vydání Jóga Dnes.

 

-jd-

Objednat předplatné