BLESKOVĚ
Spolupracujeme 04. 04. 2021 PDF Tisk

Nová romantická kolekce LOLË oslavuje přírodu i ženskost

Přeneste se aspoň virtuálně do rozkvetlých exotických zahrad a vychutnejte si atmosféru blankytného moře. Přesně tam vás zavede nová kolekce jaro/léto 2021 lifestyle a sportovního oblečení kanadské značky LOLË, která si v České republice díky své kvalitě, neotřelému designu a funkčnosti stále více získává srdce svých zákazníků.

Nová romantická kolekce LOLË oslavuje přírodu i ženskost

Pohodlí, kombinovatelnost, praktičnost
Nová kolekce jde s dobou, a proto je zaměřená na hlavně komfort a všestranné nošení. Jednotlivé kousky oceníte na procházce městem, přírodou, ale také v domácím prostředí, či při domácím praxi jógy, pilates nebo při cvičení a běhání venku. Velký důraz je zde kladený na kombinovatelnost s kousky z minulých i budoucích sezón, kdy vše můžete nosit po celý rok. Multifunkčnost, celodenní aktivity, pohodlí, pružnost, lehkost a udržitelnost – to vše tuto kolekci definuje, avšak vždy s důrazem na ženskost a na to, že vám to vždy bude slušet. Šortky, sukně, zavinovací šaty, ale i velmi slušivé overaly můžete nosit jak doma, tak venku.

Ve jménu něžných barev
Kousky z kolekce Pouštní romance se nesou v tónech od jemné růžové až k jejím výraznějším tónům, se zemitým nádechem. Výhodou těchto barev je, že sluší každému tónu pleti a není nejsou ani limitované věkem.

Zahradní slavnost oslavuje přírodu a její svěží, zelené tóny, které se promítají i do zvířecích potisků, kterým například vede hadí.  Dnešní doba si žádá zklidnění, uvolnění, přírodu a právě toto všechno zelená dokáže, společně s barvami a potiskem zahradních květů, jako je žlutá a růžová. Tyto odstíny k sobě dokonale ladí a dají se výborně kombinovat.

A kdo by nemiloval moře v kolekci Za mořem? Výrazná modř je tady inspirovaná řeckým ostrovem Santorini, doplněná je inkoustově a nebesky modrou. Tyto všechny odstíny vám budou nejenom s květinovými designy slušet.

S láskou k planetě
Příroda, její tóny a vzory se neobjevují jenom v designu, ale také v recyklovaných materiálech, které planetě ulevují, proto u nás najdete například recyklovaný polyester. 

 

Objednat předplatné