Archív textů JD vydání 19. 08. 2021 PDF Tisk

Nová JÓGA DNES září/říjen 2021 vychází 1. září!

Podzimní vydání lifestylového časopisu JÓGA DNES vstoupí na trh ve středu 1. září a jeho tématem bude Lehkost bytí. Na co všechno se můžeme na stránkách časopisu těšit tentokrát?

Nová JÓGA DNES září/říjen 2021 vychází 1. září!

Podzimní lehkost bytí na stránkách JD
Již na začátku září se můžete těšit na pozimní číslo lifestylového časopisu Jóga Dnes. Na jeho stránkách se tentokráte budeme věnovat tématu „Lehkosti bytí“. To probereme i v rozhovoru s originální českou kuchařkou KAMU, také konstelátorem Janem Bilýmjogínkou Danou Walker.

Samozřejmě pokračují oblíbené seriály, takže se dozvíte, proč se srdeční čakře anáhatě říká „nezlomná“, co nám hvězdy předpovídají na září a říjen, co navařit v souladu s nadcházejícím podzimním „jinovým“ obdobím nebo co znamenají symboly a archetypy ve snech.

V rubrice Jógová praxe se budeme nově věnovat rozboru základní jógové sestavy pozdrav slunci, připravili jsme také řadu jógových sestav, které jsou vhodné pro podzimní praxi, naučíme se rozvlnit vnitřní orgány dechem naulí, věnovat se budeme i středu těla nebo třeba jógové terapii a jejím účinkům na astma.

Na cesty se tentokráte vydáme do Jeseníků, v závěru časopisu se opět objeví knižní tipy, rozmanitý kaleidoskop a soutěž. Prožijte s časopisem Jóga Dnes podzimní lehkost bytí!

Na stáncích už od 1. září! Nezapomeňte, že všichni předplatitelé časopisu JÓGA DNES cvičí se základním tarifem na Jóga Virtual zdarma! 

 

Objednat předplatné