Archív textů JD vydání 24. 10. 2021 PDF Tisk

Nová JÓGA DNES listopad/prosinec 2021 vychází už 1. listopadu!

Poslední vydání JÓGA DNES v tomto roce bude v prodeji od 1. listopadu. Hlavním tématem časopisu je CESTA JE CÍL. O čem všem si v novém čísle můžeme přečíst?

Nová JÓGA DNES listopad/prosinec 2021 vychází už 1. listopadu!

Již téměř vánoční vydání Jóga Dnes se objeví na stáncích 1. 11. 2021 s hlavním tématem CESTA JE CÍL. Jak vidí naši autoři cestu a cíl? Je cíl stresující, nebo motivující? Jakými jsme studenty na cestě vedoucí k cíli? V JD plánu vás budeme inspirovat ryze svátečním tématem – Jak zachovat klid a udržet si pohodu. Věříme, že vás potěší rozhovor s Jaroslavem Duškem a také přidaných 8 stran navíc, abyste mohli prožít v klidu a pohodě sváteční čas. Dále v časopisu naleznete: sestavu jógové terapie, cvičení pro sílu středu těla, aštánga jógu, fyzioterapeutický vhled do ásan, jógového učitele Tobiase Lorenze, začtete se do starých jógových spisů, procestujete Sardinii a welness hotely v Rakousku, pochutnáte si na zdravých pokrmech pro sváteční dny… to vše v novém vydání Jóga Dnes. 

Předplaťte si JÓGA DNES a získejte tak časopis dříve než ostatní! Nezapomeňte, že všichni předplatitelé časopisu JÓGA DNES cvičí se základním tarifem na Jóga Virtual zdarma! Na stáncích v prodeji od 1. listopadu 2021.

PŠT! Jen pro prvních 100 nových, nebo prodlužujících předplatitelů JD a JDS máme dárek! Weleda slaví 100 let výročí od vzniku a tak máme 100 setů předplatného s dárkem WELEDA SKIN FOOD.

Objednat předplatné