Archív textů JD vydání 27. 12. 2021 PDF Tisk

Nová JÓGA DNES leden/únor 2022 vychází 4. ledna!

První vydání lifestylového časopisu Jóga Dnes v roce 2022 s tématem Co vyzařujete, to přitahujete. Jaké další texty nalezneme v tomto vydání?

Nová JÓGA DNES leden/únor 2022 vychází 4. ledna!

Lednové číslo časopisu JD jsme zaměřili na téma spojené se vstupem do nového roku, bilancováním, plány a předsevzetími, která s touto roční dobou souvisejí, a taky s otázkou, jak můžeme my sami ovlivnit, či naplánovat svou šťastnou budoucnost… Nabízíme také řadu jógových sestav: pro běžkaře, pro zahřátí, prozradíme vám, co jsou pavanamuktásany, jak získat stabilitu, pokračujeme také v seriálu o pozdravu slunci a v představení aštángové školy. Přinášíme nový seriál fyziojóga, seriál o mýtech v jógové praxi a také o výchově či nevýchově. V části Plán JD se věnujeme tomu, jak se otevřít novým změnám a staré a nefunkční vypustit.

Přinášíme také cestovatelský pohled na zimní Krkonoše, bohatý přehled jógových retreatů a akcí, tipy na chutné recepty a pro zdravé vaření, také i soutěž. A v neposlední řadě – v úvodním rozhovoru se můžete těšit na sympatického herce Marka Adamczyka.

Už 4. 1. 2022 na stáncích a ke konci roku 2021 pro předplatitele. Předplaťte si JÓGA DNES a získejte tak časopis dříve než ostatní! Nezapomeňte, že všichni předplatitelé časopisu JÓGA DNES cvičí se základním tarifem na Jóga Virtual zdarma! 

Objednat předplatné