BLESKOVĚ
Archív textů JD vydání 23. 04. 2021 PDF Tisk

Nová JÓGA DNES květen/červen vychází 3. května!

Jaro se už začíná hlásit ke slovu a my pro vás máme skvělou zprávu! Již v pondělí 3. 5. 2021 vychází další číslo časopisu JÓGA DNES, které je plné zajímavých témat! A pšššt, na prvních 100 předplatitelů čeká dárek!

Nová JÓGA DNES květen/červen vychází 3. května!

Květnové vydání JÓGA DNES je skutečně nabité; má o 8 stránek navíc! Budeme v něm pátrat po odpovědi na otázku: Kdo je váš guru? Pokusíme se zjistit, jaké autority posloucháme především v současné situaci, kde je hledáme, kdo je pro nás důležitý a jakým způsobem k nám promlouvá... V Plánu JD se budeme věnovat velmi aktuálnímu tématu biohackingu – oč vlastně v tom životním přístupu jde? V čem nám může pomoci a kdo se mu věnuje v Čechách?

Těšit se můžete opět na řadu jógových sestav – fyzio, pro děti, při západu slunce i pro vytvoření nového prostoru v mysli. Jógová témata – trikónásana, dechová technika bhastrika, jóga a neplodnost, jógová terapie srdce, klasické jógové texty atd. Pokračovat budeme i se zdravými recepty, seriálem o snech, fengshuej, o čakrách, soutěží i knižními tipy.

Můžete se těšit na rozhovor s herečkou Martinou Preissovou o výživě svého vnitřního plamene i na texty vašich oblíbených autorů: Barbory Hu, Václava Krejčíka, Zuzany Klingrové, Jana Bílého, Markéty Faustové, Olgy Buškové, Sáry Tiché a dalších...

Vychází 3. 5. 2021 pro volný trh. Předplatné začne být distribuováno 27. 4. Nezapomeňte, že všichni předplatitelé časopisu JÓGA DNES cvičí se základním tarifem na Jóga Virtual zdarma! 27. 4. bude k dostání i elektronická verze časopisu, a to na www.alza.cz. 

AKCE
Na prvních 100 předplatitelů, kteří si objednají roční předplatné časopisu JÓGA DNES přes www.jogadnes.cz, čeká dárek! 2CD Žijte jógu – Mindfulness + cvičební fotoplakát Žijte jógu od Václava Krejčíka 

Objednat předplatné