Životní styl 07. 12. 2020 PDF Tisk

Nejlepší tipy na dárky pro každého člena rodiny

Lámete si každý rok hlavu nad tím, čím obdarovat své blízké? Vybíráme ty nejúžasnější věci z portfolia Yoga Marketu, které bychom si sami pod stromečkem přáli dostat!

Nejlepší tipy na dárky pro každého člena rodiny

Pro kamarádku
Není nad vánoční pohodu! A právě k ní dopomůže šálek s lahodným čajem, který vždy udělá radost. Vánoční – ajurvédský – YOGI TEA obsahuje vše, co přenese do skvělé sváteční atmosféry. Obsahuje rooibos, voňavou skořici, pomerančovou kůru, hřebíček a další exotická koření, která dodají čaji lahodnou, výraznou chuť. A můžete zkusit i zajímavou variantu, podobně jako to dělají v Indii – zjemněte ho klasickým nebo rostlinným mlékem.

Bio Vánoční ájurvédský čaj Yogi Tea, Yoga Market, 98 Kč

Pro maminku
Svíčka dokáže dodat prostoru příjemnou, relaxační atmosféru a provonět ho. Zahalte se do měkkého kašmírového plédu a vychutnejte si dokonalou kombinaci teplé skořice a muškátového oříšku s jemným akcentem černého bezu, jež vám otevře dveře do tajemného orientu. Svíčky Meadows jsou vyrobeny ručně z čistě přírodního sójového vosku a foukaného skla. V nabídce jsou i další vůně, stačí si jen vybrat.

Svíčka Cashmere Meadows, Yoga Market, 1 499 Kč 

Pro partnera
Ekologie a praktičnosti není nikdy dost, a tak jsou tady geniální skládací kelímky Stojo Pocket. Po složení mají 5 centimetrů, po rozložení se do nich vejde 355 ml – tedy čaj i velké latté. Každé balení obsahuje kelímek, nepropustný uzávěr a termoizolační úchopový pruh. Líbí se nám, že při výrobě nebyly použity BPA, ftaláty, lepidla a neobsahují olovo.

Skládací kelímek Stojo Pocket Cashmere, Stojo, 355 ml, Yoga Market, 389 Kč

Pro sestru
Kdo pravidelně cvičí a také často cestuje, neobejde se bez cestovní jógamatky – dá se složit do malého balíčku a v zavazadle nezabere moc prostoru. Tato je ekologicky vyrobena a ihned zaujme krásným potiskem s výjevem čínské zahrady s exotickými ptáky. Je velice odolná a má také protiskluzovou úpravu, její spodní část je vyrobena z přírodního kaučuku. Objevte designové podložky Sugarmat a jejich originální popruhy na podložku.

Podložka na jógu Pink Panel, Sugarmat Travel, Yoga Market, 2 099 Kč

Pro tatínka
Ať už je sportovec nebo ne, je potřeba protáhnout a uvolnit ztuhlé svaly. Tato skvělá pomůcka funguje tak, že se na ní stačí jen promasírovat od krku až ke kotníkům, což vede ke snížení svalové bolesti a zatuhlosti. Pevná vlnitá struktura poskytuje dokonalou svalovou stimulaci a úlevu. A věřte, že tuto pomůcku pak bude používat celá rodina!

Masážní válec Roller Foam Galaxy, Lolë, Yoga Market, 1 099 Kč 

Pro kamaráda
Proč by powerjógu nemohli cvičit také muži? Vždyť i lektory v tomto praktickém DVD jsou (kromě Katky Bílkové) Václav Krejčík a Jakub Šamberger. DvojCD bylo natočené v nádherném prostředí rakouských lázní Therme Laa a najdete v něm 10 sekvencí jógy od relaxace po vinjásu. Skvělé je, že si sami můžete sestavu seskládat podle vaší momentální chuti a kondice a zacvičit si kdykoliv v domácím prostředí.

DVD Powerjóga pro každý den, autor: Václav Krejčík, Yoga Market, 349 Kč

TIP
Nevybrali jste si z našich tipů? Prohlédněte si Vánoční inspiraci plnou zvýhodněných balíčků přímo na Yoga Market! Dárky u nás objednávejte co nejdříve, u objednávek provedených po 18. 12. 2020 negarantujeme jejich včasné dodání do Vánoc.

Objednat předplatné