BLESKOVĚ
Životní styl 07. 12. 2020 PDF Tisk

Nejlepší tipy na dárky pro každého člena rodiny

Lámete si každý rok hlavu nad tím, čím obdarovat své blízké? Vybíráme ty nejúžasnější věci z portfolia Yoga Marketu, které bychom si sami pod stromečkem přáli dostat!

Nejlepší tipy na dárky pro každého člena rodiny

Pro kamarádku
Není nad vánoční pohodu! A právě k ní dopomůže šálek s lahodným čajem, který vždy udělá radost. Vánoční – ajurvédský – YOGI TEA obsahuje vše, co přenese do skvělé sváteční atmosféry. Obsahuje rooibos, voňavou skořici, pomerančovou kůru, hřebíček a další exotická koření, která dodají čaji lahodnou, výraznou chuť. A můžete zkusit i zajímavou variantu, podobně jako to dělají v Indii – zjemněte ho klasickým nebo rostlinným mlékem.

Bio Vánoční ájurvédský čaj Yogi Tea, Yoga Market, 98 Kč

Pro maminku
Svíčka dokáže dodat prostoru příjemnou, relaxační atmosféru a provonět ho. Zahalte se do měkkého kašmírového plédu a vychutnejte si dokonalou kombinaci teplé skořice a muškátového oříšku s jemným akcentem černého bezu, jež vám otevře dveře do tajemného orientu. Svíčky Meadows jsou vyrobeny ručně z čistě přírodního sójového vosku a foukaného skla. V nabídce jsou i další vůně, stačí si jen vybrat.

Svíčka Cashmere Meadows, Yoga Market, 1 499 Kč 

Pro partnera
Ekologie a praktičnosti není nikdy dost, a tak jsou tady geniální skládací kelímky Stojo Pocket. Po složení mají 5 centimetrů, po rozložení se do nich vejde 355 ml – tedy čaj i velké latté. Každé balení obsahuje kelímek, nepropustný uzávěr a termoizolační úchopový pruh. Líbí se nám, že při výrobě nebyly použity BPA, ftaláty, lepidla a neobsahují olovo.

Skládací kelímek Stojo Pocket Cashmere, Stojo, 355 ml, Yoga Market, 389 Kč

Pro sestru
Kdo pravidelně cvičí a také často cestuje, neobejde se bez cestovní jógamatky – dá se složit do malého balíčku a v zavazadle nezabere moc prostoru. Tato je ekologicky vyrobena a ihned zaujme krásným potiskem s výjevem čínské zahrady s exotickými ptáky. Je velice odolná a má také protiskluzovou úpravu, její spodní část je vyrobena z přírodního kaučuku. Objevte designové podložky Sugarmat a jejich originální popruhy na podložku.

Podložka na jógu Pink Panel, Sugarmat Travel, Yoga Market, 2 099 Kč

Pro tatínka
Ať už je sportovec nebo ne, je potřeba protáhnout a uvolnit ztuhlé svaly. Tato skvělá pomůcka funguje tak, že se na ní stačí jen promasírovat od krku až ke kotníkům, což vede ke snížení svalové bolesti a zatuhlosti. Pevná vlnitá struktura poskytuje dokonalou svalovou stimulaci a úlevu. A věřte, že tuto pomůcku pak bude používat celá rodina!

Masážní válec Roller Foam Galaxy, Lolë, Yoga Market, 1 099 Kč 

Pro kamaráda
Proč by powerjógu nemohli cvičit také muži? Vždyť i lektory v tomto praktickém DVD jsou (kromě Katky Bílkové) Václav Krejčík a Jakub Šamberger. DvojCD bylo natočené v nádherném prostředí rakouských lázní Therme Laa a najdete v něm 10 sekvencí jógy od relaxace po vinjásu. Skvělé je, že si sami můžete sestavu seskládat podle vaší momentální chuti a kondice a zacvičit si kdykoliv v domácím prostředí.

DVD Powerjóga pro každý den, autor: Václav Krejčík, Yoga Market, 349 Kč

TIP
Nevybrali jste si z našich tipů? Prohlédněte si Vánoční inspiraci plnou zvýhodněných balíčků přímo na Yoga Market! Dárky u nás objednávejte co nejdříve, u objednávek provedených po 18. 12. 2020 negarantujeme jejich včasné dodání do Vánoc.

Objednat předplatné