BLESKOVĚ
Jóga Zprávy 06. 02. 2020 PDF Tisk

Nejlepší jógové kalhoty podle instruktorů jógy

Mít na sobě ty nejpohodlnější kalhoty na jógu přináší stejně uspokojivý pocit jako odpoutání se od všech myšlenek a starostí v šavásaně. A o jakých kalhotách je tu řeč? Časopis Glamour vyhodnotil ty nejlepší z nich!

Nejlepší jógové kalhoty podle instruktorů jógy

Potřebujete legíny, které vám nebudou padat, nebudou prosvítat a ani vás nikde tlačit. Novodobá technologie šla v dnešní době hodně dopředu a s klasickými bavlněnými legínami z dob minulého desetiletí má pramálo společného. Nyní existují materiály, které odvádějí vlhkost, aby pot nezůstával tam, kde nemá, nebo aby netlačily v místech, kde naopak potřebujete v jednotlivých pozicích trochu volnosti.

Vydali jsme se tedy za odborníky – skutečnými ženami, které učí jógu – abychom zjistili, co mají na sobě, když cvičí… nebo vyřizují různé pochůzky. A škála produktů byla opravdu veliká. Od osvědčené značky Lululemon po nové oblíbené legíny od Carbon38.

Zakuste jógování v baletních legínách!

Kousek, který obepíná tělo na všech správných místech. Crystal McCreary, certifikovaná učitelka jógy se specializací na dětskou jógu, doporučuje Live the Process Ballet Leggings od Carbon38. „Je to ta nejpohodlnější látka, s kterou jsem se kdy u legín setkala, obepíná a zvýrazňuje mé atletické nohy a křivky tím nejlepším způsobem – a nerolují se v pase!“ sdílí svou zkušenost.

Alo motocyklové legíny s vysokým pasem

Robin Martin, certifikovaná instruktorka jógy a učitelka akro jógy ze Seattlu, sází na jednu konkrétní značku: „Moje oblíbená značka legín je Alo a styl moto s vysokým pasem. Je to must-have všech mezinárodních instruktorů jógy, protože jsou skvěle vyrobené, mají mnoho krásných barev a navíc jsou velmi lichotivé k postavě. Vysoký pas je měkký, takže se nemusíte bát, že vám z břicha udělají nevzhledný muffin!“

Legíny Takara vyšívané po celé délce

Jessie Levine, tanečnice, choreografka a instruktorka jógy, se u legín obává stejné věci, kterou občas řešíme všichni: legíny, které prosvítají. „Díky Takara Leggings z Carbon38 se nemusím obávat, že budou průhledné nebo že se budou rolovat v pase,“ říká. „Líbí se mi, protože jsou sexy i funkční. Ale nejdůležitější je, že jsou zpevňující a elegantní, díky čemuž se cítím silná a krásná během mé jógové praxe.“

Kalhoty Lululemon Align 28

„Kalhoty Lululemon Align 28 jsou dokonalé – vypadají skvěle a zároveň se v nich cítíte úžasně,“ pochvaluje si Jen Carlin, instruktorka jógy v Humming Puppy v New Yorku. Látka, která je lehká a prodyšná pro jakoukoli aktivitu.

 

TIP!

Objevte pohodlí a elegancí legínů značky Lolë – sortiment naleznete na www.lolestore.cz

 

  • připravila: Valentina Lebová
  • foto: Shutterstock.com

Objednat předplatné