Pozvánka na cvičení 09. 04. 2018 PDF Tisk

Naučte se praktikovat techniku Shiatsu v praxi

Nastartujte imunitní systém, objevte rovnováhu těla a relaxační meditaci. V semináři se naučíte techniky z japonského Shiatsu - z jógy se budeme věnovat meridiánům (energetickým drahám), a energetickým jógovým cvičením.

Naučte se praktikovat techniku Shiatsu v praxi

Vychutnejte si další zdraví prospěšnou techniku s jógou přímo související - a tou je Shiatsu, která podporuje imunitní systém člověka tak, aby nastartoval samoléčebné procesy v těle. Jóga působí obdobně jako Shiatsu. My na semináři využijeme praxi jógy a naučíme se techniku Shiatsu. Při jógových ásanách automaticky stlačujeme některé partie těla / body na akupresurních drahách / a v Shiatsu používáme jógovou práci s tělem a využíváme váhu těla bez práce svalů k presuře zmíněných akupresurních bodů.

Shiatsu technika využívá léčivého doteku, a vy můžete prostřednictvím této techniky pomáhat nejen sobě, ale rovněž přátelům, členům rodiny, partnerům. Výhodou těchto technik je, že výsledek se dostaví vždy, pokud pracujeme s radostí a dobrým úmyslem.

Shiatsu se provádí přes pohodlný oděv - buď sami na sobě, nebo vytváříme dvojice. Seminář je vhodný pro všechny, které zajímají techniky na odstranění bolestí, uvolnění svalů, únavy, chtějí nalézt inspiraci a pro všechny, kteří mají nebo cítí „léčivou energii“ a tápou, jak s ní pracovat. Doporučuji také jóginkám, masérkám a terapeutkám pro rozšíření svých technik. Jedná se výhradně o ženský kolektiv.

PŘEDNÁŠÍ: Mgr. Zlatuše Hésková - držitelka diplomu Shiatsu masérka s desetiletou praxí a instruktorka jógy.

Kdy: 21. dubna a 26. května 2018 - AURELIE centrum

V čase od 9:00 - 16:00 s krátkou přestávkou na oběd

Kde: Klimentská 6, Praha 1

Cena: Do 17.4.18 1200,- Kč, pozdější platba nebo platba na místě 1500,-Kč. Rezervační záloha: 500,- Kč. Možnost platby kartou. Více informací ráda sdělím.

Kontakt: AURELIE centrum, Mgr. Zlatuše Hésková

Tel: 733 785 773, zlatuseheskova@aurelie-centrum.cz

 

foto: archiv autora

Objednat předplatné