Malaika Arora a její fitness „jógové“ cíle

21. 10. 2019


Fakt, že mnoho známých tváří propadlo kouzlu jógy, je více než pravdivý. Mnoho z těchto osobností pak svým sdílením fotek v jógových pozicích inspiruje další nadšence k tomu, aby cvičili a starali se tak o svá těla.

Jednou z nich je také herečka a tanečnice Malaika Arora, která sdílí svůj um na svém instagramovém profilu. Ve svém postu popisuje, jak jóga dokáže bravurně zklidnit mysl a připravit tělo na každý den, ať je jakkoliv náročný.

#Mondaymotivace herečky Malaiky Arory, ve které poslala na Instagram fotku sebe samé, jak praktikuje chamatkarásanu, měla velký ohlas. Z jejího propracovaného příspěvku vyzařoval pozitivismus, včetně abstraktního přemýšlení o životě a zázracích, které vám jóga může dát. Sama uvedla, že „zázraky se nedějí přes noc, ale vyžadují čas a úsilí“.

Dále popisuje fyzické a psychologické výhody této pozice v 5 bodech, které zahrnují otevření kyčlí a kyčelních flexorů, protažení a posílení zad, kultivaci pocitu staré univerzální lásky a přijetí sebe sama a také ostatních.

Nakonec vyjádřila vděčnost všem bytostem s přáním, aby byly „šťastné a svobodné“, a uzavřela to větou, ve které pozdravila Vesmír a nový týden. To je určitě skvělá pondělní motivace, kterou všichni potřebujeme. A nejen v pondělí, ale každý den!

Láska Malaiky k józe není ničím novým. Tato 45letá slavná bollywoodská herečka je jednou z těch, která lidi na sociálních sítích motivuje nejen v oblasti jógy, ale také fitness.

Byla to právě ona, kdo se zasloužil o zřízení jógových studií v Bombaji, pojmenovaných Diva Studios. V exkluzivním rozhovoru s The Telegraph uvedla: „Některé věci v životě se stanou náhodou, narazíte na lidi, kteří vám pomohou z toho udělat velkou věc. A tak se to stalo. Potkala jsem Sarveshe (Shashi, jógový podnikatel) a on mi řekl, co mají v plánu a že by rádi otevřeli jógová studia. Řekla jsem: ‚Skvělé!‘ protože to bylo v mé ulici. Rozhodli jsme se otevřít studia převážně pro ženy, a proto se jmenují Diva Studios, místa, kde se budete moci samy cítit jako skutečné hvězdy.“

 

  • připravila: Valentina Lebová
  • foto: Shutterstock.com

Jóga Dnes Konference
Energy Studio jd
JógaMarket