BLESKOVĚ
Spolupracujeme 01. 09. 2019 PDF Tisk

LOLË se převléká do nové podzimní kolekce

I když slunce ještě praží a léto je v plném proudu, do butiku LOLË již dorazily první vlaštovky z nové kolekce pro nadcházející podzim s názvem Nostalgia. Je inspirovaná 90. léty a o decentní i o zářivé barvy tu není nouze.

LOLË se převléká do nové podzimní kolekce

Proč by příchod podzimu měl znamenat nudné barvy a odstíny? U LOLË si může nyní vybrat každý – až má rád něco decentnějšího, jako je romantická starorůžová, fialová či vínová, či naopak zářit v odstínech sytě červené, lahvově zelené či žluté, ve kterých vás nikdo nepřehlédne.  

Retro návrat

Inspiraci devadesátkami uvidíte zejména ve volnočasovém oblečení – najdete zde peleríny, příjemné svetříky a roláky, ale i džíny, které mají perfektně padnoucí střihy, lahodící ženským křivkám a jsou z těch nejkvalitnějších, i ekologických materiálů. 

V čem na jógu

Nenechte si ujít kolekci legín s vysokým pasem a kolekci podprsenek s různým typem podpory. Jsou laděné tak, že spolu dokonale ladí, ať už v nich budete cvičit samostatně, či s nějakým topem.

Legíny Half moon High Waist Jungle Night Heather, LOLË, 2399 Kč Ideální legíny na cvičení jógy, ale nejen na ni. Mají vysoký pas, takže drží a nesjíždějí, jsou z příjemného materiálu, jsou vysoce prodyšné, pružné a ekologicky šetrné

Podprsenka Aerin bra Budapest Red, LOLË, 1099 Kč Sportovní podprsenka vyrobena z velmi příjemného materiálu. Lehká, prodyšná a komfortní.

Tričko Assent long sleeve Languid Blush Heather, LOLË, 1499 Kč Budete ho milovat, protože je díky originálnímu střihu multifunkční – můžete ho nosit dle své nálady, jak větším výstřihem dopředu, tak i dozadu. Je vyrobeno z velmi příjemného materiálu.

Doplňky v novém

Také podložky na jógu najdete v nových odstínech: černohnědé, lahvově zelené, starorůžové. Uložit si je můžete do nových vaků s nastavitelným popruhem, které mají i kapsu na zip k uschování drobných věcí. Ale i tašky na jógu nebo na volný čas se dočkaly podzimních odstínů.

Taška Brazen El Capitane Cloudy, LOLË, 1599 Kč Praktická sportovní taška Lolë s kapsami na zip, které vám napomohou lépe zorganizovat a uložit vaše věci. V přední části tašky jsou i praktické popruhy na podložku na jógu.

Jógový ručník na ruce Dazzling Blue, LOLË, 599 Kč Ručník na podložku je vyrobený z mikrovlákna, které je měkké a příjemné. Ideální na lekce hot jógy nebo pro lidi, kteří se nadměrně potí.

Nová pánská kolekce je již tady! Po velké poptávce po pánské kolekci, která je v zahraničí, jsme v butiku a v lolestore.cz přivítáli nové kousky – trička, klasické mikiny, tepláky, šortky, pérové vesty a zimní péřové bundy ověřené kanadskou zimou.

Kde nakupovat?

Odkudkoliv online na www.lolestore.cz nebo osobně v LOLË store – značkovém obchodě v Karolíny Světlé 19, Praha 1, naproti rotundě. Vybírání oblečení i doplňků je tady zážitkem. Nakoupíte, posedíte, přečtete si knížku nebo navštívíte LOLË Meet Up. Multifunkční obchod umožňuje setkávání (Meet Up), ve kterých se můžete inspirovat nejlepšími jógovými instruktory a mnohými výjimečným lidmi v meditaci a pránájámě, poslechnout si přednášku, tvořit a uvolnit se! LOLË Meet Up (setkávání), které každý měsíc otevře srdce každého, kdo vstoupí. Termíny najdete vždy na www.lolestore.cz.

 

 

Adresa obchodu:

LOLË STORE PRAGUE

Karolíny Světlé 19

11000 Praha 1

www.lolestore.cz

email: obchod@lolestore.cz

mobil: +420 730 519 829

IG: @lole.prague

 

PR kontakt:

Soňa Hrabec Kotulková

email: sona@running2.cz

mobil: +420 603 802 668

 

Objednat předplatné