Spolupracujeme 01. 10. 2019 PDF Tisk

LIVE IN THE SUNSHINE 2019: Praha cvičila jógu v bílé na jedinečné akci LOLË

V oblečení kanadské značky LOLË uvidíte nejednu světovou celebritu, ale ve světě jsou legendární i tzv. White Tour, kdy se ve výjimečných prostorech v bílém oblečení a na žlutých podložkách cvičí hromadně jóga. A pozadu nezůstala ani Praha, která v den české státnosti v kapli Sacre Coeur uspořádala akci LIVE IN THE SUNSHINE pod vedením těch nejlepších jógových učitelů.

LIVE IN THE SUNSHINE 2019:  Praha cvičila jógu v bílé na jedinečné akci LOLË

Jóga v kapli

To, že o tuto výjimečnou akci, která v České republice nemá obdoby, bude opravdu velký zájem, svědčil fakt, že hned druhý den od jejího zveřejnění byly všechny vstupenky vyprodané. A jak by ne, když byla v originálním prostoru odsvěcené kaple Sacre Couer na pražském Smíchově, jejíž interiér dal vyniknout žlutým ikonickým podložkám LOLË, na kterých se cvičilo a které si pak každý účastník mohl odnést domů jako dárek. Podmínkou účasti bylo bílé oblečení. Tříhodinovou akcí provázeli známí jógoví lektoři: Václav Krejčík, Katka Bílková, Jakub Šamberger, Simona Josefová a Karolína Štraus Idris. 

LIVE IN THE SUNSHINE na vlastním těle

Jsem oblečená v bílé: v legínách a tričku LOLË. Už z dálky mě vítají žluté vlajky a já vcházím do kouzelného chrámu. Na zemi jsou položené žluté podložky a sedí na nich všichni ve sněhově bíle oblečeni. Prostor, i když bych čekala, že bude studený, dýchá majestátností, ale také teplem. Jdu na svoji podložku a čekám na zahájení – to má na starost Vašek Krejčík a Jakub Šamberger. Na vyvýšeném místu, kde byl kdysi oltář, cvičí instruktoři a také další milovníci jógy. Prostorem se line krásná relaxační hudba. Začínáme. Celý sál se stopadesáti jogíny cvičí jako jedno tělo – jde cítit ta krásná energie a radost, která námi také prostupuje.

Po přestávce přichází na řadu dámská část – Katka Bílková se střídá seSimonou Josefovou a Karolínou Štraus Idris. Cvičíme už dvě hodiny a stále je energie dostatek. Mám zavřené oči a relaxuji. Najednou zase slyším známý, příjemný hlas– Vašek Krejčík nás uvádí do závěrečné relaxace. Celým prostorem se najednou linou známé tóny Smetanovy Vltavy – jiná a krásnější skladba snad na český státní svátek ani nemohla zaznít. Do očí se mi vhánějí slzy. Sedím v tureckém sedu mezi ostatními, ale přitom jen sama se sebou. Se svojí hloubkou, se svojí vnitřní sílou a klidem. Každý tón mě čistí a přitom nabíjí. Když zazní poslední tón, otevíráme oči. Jsme všichni jako vyměnění.

Jsme LOLË – LIVE IN THE SUNSHINE

Pro Lolë je bílá barva velice typická – cvičí se v ní na obřích celosvětových akcích White Tour a oblékala se do ní také Meghan Markle, vévodkyně ze Sussexu, jejíž nezapomenutelné jogínské fotky můžete na internetu stále najít. Stále proto můžete v celoroční kolekci nalézt jedinečné kousky z bílé kolekce LOLË, kde vše spolu perfektně ladí, oblečení má dokonalé střihy, který lichotí každé ženské postavě. Vše lze najít v originálním obchodě  LOLË Store v ulici Karolíny Světlé 19 na Praze 1, nebo si jednotlivé bílé kousky – podprsenky, trička, topy nebo legíny objednat na www.lolestore.cz.

 

Objednat předplatné