BLESKOVĚ
Pozvánka na cvičení 11. 10. 2015 PDF Tisk

Live Yoga Love Brno

Časopis JÓGA DNES vás zve 13.-15.11. do Lužánek na LIVE YOGA LOVE......"Naše mise je jednoduchá a přímá: vytvořit podpůrné, příjemné a zdravé prostředí, ve kterém můžeme rozšířit jógovou praxi a zároveň kultivovat laskavost a vědomý život".

Live Yoga Love Brno

Festival jógy je oslavou všech a všeho, co se týká jógy, laskavějšího a kvalitnějšího způsobu života. Festival jsme zasadili přímo do centra města Brna, protože je to místo, kde žijeme, praktikujeme a chtěli bychom ukázat, že jóga se nevylučuje s každodenním životem, ale naopak. Učí nás a ukazuje cestu, jak být zasazen do života a komunity, které jsme součástí. Naše mise je jednoduchá a přímá: vytvořit podpůrné, příjemné a zdravé prostředí, ve kterém můžeme rozšířit jógovou praxi a zároveň kultivovat laskavost a vědomý život.


A tak Vás srdečně vás zveme na druhý ročník jóga festivalu
LIVE YOGA LOVE BRNO
13.-15. 11. 2015 v SVČ Lužánky.

Těší se na vás řada lektorů z České republiky, ze Slovenska, ale také z Guatemaly, Francie a Itálie. Seznámíte s různými styly jógy, Jivamukti Jóga, Dynamic Jóga, Hatha Jóga a další. Součástí festivalu jsou i zajímavé přednášky týkající se životního stylu dnešního jogína. Nebude chybět relaxace, meditace a poslech živé hudby. Těšit se můžete na dobré, chutné, all life friendly jídlo.


Bude to krásné setkání v Brně.
Namaste

Za LYLB Tým
Naďa, Petra a Jirka

 

Prodej vstupenek přes bezpečnou službu smsticket:

https://www.smsticket.cz/vstupenky/4455-live-yoga-love-brno

a nebo ve studiu Yoga Lokah, Zelný trh 11, Brno.

Objednat předplatné