Soutěže 09. 07. 2016 PDF Tisk

Soutěž o fotoaparát Nikon 1 J5

Jóga je krásná na pohled, inspiruje generace umělců a také fotografů. Láká ke zvěčnění na krásných fotografiích určitě i vás. Foťte letní pohodu a vyhrajte: fotky musí být opatřeny hashtagem #jogasnikonem a označením profilů @jogadnes a @nikon_cz_sk.

Soutěž o fotoaparát Nikon 1 J5

V naší soutěži můžete ukázat svůj fotografický pohled na jógu a vyhrát tak stylový, extrémně snadno přenosný systémový fotoaparát Nikon 1 J5. S ním můžete pořizovat působivé snímky s 20,8 milionu pixelů a extrémně ostré videosekvence 4K. Sériovému snímání s vyšší frekvencí než u digitálních jednookých zrcadlovek neunikne žádná akce.


Jak soutěžit?
Vyfotografujte cokoliv, co pro vás znamená jóga – ať už je to jógová pozice, vaše oblíbené místo pro cvičení, vaši jógoví přátelé… fantazii se meze nekladou.
Fotografii nahrajte na svůj Instagram. Pro zařazení do soutěže musí být fotografie opatřeny hashtagem #jogasnikonem a označením profilů @jogadnes a @nikon_cz_sk
Soutěž probíhá do 10.8., kdy porota složená ze zástupců spol. Nikon a redakce Jóga Dnes vybere vítěznou fotografii, jejíž autor obdrží fotoaparát Nikon 1 J5.

Užívejte si léto a foťte!!!

Redakce JD

Objednat předplatné