BLESKOVĚ
Archív textů JD vydání 10. 04. 2014 PDF Tisk

Letní JÓGA DNES vychází 2.6. 2014

Co všechno najdete v novém letním vydání časopisu JÓGA DNES? Například exklusivní rozhovor se světovou osobností prána flow jógy - Shivou Rea....

Letní JÓGA DNES vychází 2.6. 2014

Časopis Jóga Dnes vám rozzáří léto a bude příjemným společníkem na vašich dovolených. Časopis můžete číst a inspirovat se kdykoliv a kdekoliv, stejně jako v telefonu nebo v PC si jako předplatitelé můžete spustit on-line cvičení Jóga Virtual (pro předplatitele JD zdarma).

Marketa Faustová připravila krásný rozhovor se známou osobností světové jógové scény Shivou Reou, Marek Petráček popsal své postřehy z dlouhodobého pobytu v Indii (průvodce Indií), připravujeme přílohu „Tělo jako důkaz“, ve které vám poradíme, jak se ještě v červnu dostat do kondice, jak na sebepoznávání, nebo jaký přístup volí jógová terapie a co je jejím cílem a prostředky. Odtajníme tajemství pozice krávy a Václav Krejčík vás seznámí s historií hathajógy trochu jinak, jako tomu už bylo v jeho minulém díle o historii moderní jógy. Seriály, jako například o nevhodném chemickém složení potravin, homeopatii, feng šuej a psychoastrologii budou pokračovat. Ti, kteří budou chtít otevírat své jógové, sportovní, wellness centrum, nebo profesionální instruktoři jistě přivítají právní poradenství Karla Jaruška a ve svém novém sloupku se objeví psycholožka Alexandra Hrouzková.

Pro domácí cvičení jsme připravili sestavu pro druhou čakru a pokračování cvičebního seriálu s Danou Beierovou. Mnoho dalších zajímavostí vás čeká v letním čísle časopisu JÓGA DNES již 2. června v tištěném časopisu JÓGA DNES. Elektronická verze na www.publero.com dokonce o týden dříve.

 

Předplatné objednávejte ZDE!

Objednat předplatné